|
Традиційним на Україні стало щорічне проведення весняної акції «За чисте довкілля». Весь колектив коледжу бере активну участь у цій акції ... |
|
Волонтерами коледжу було підтримано проведення акції «До світлого дня – світлі вчинки». Весь колектив коледжу не залишився осторонь чужої біди і відгукнувся на прохання допомогти онкохворим дітям. Зібрані кошти, будуть спрямовані на закупівлю ліків та обладнання для пацієнтів гематологічного відділення для онкохворих дітей Сумської обласної дитячої лікарні. |
|
вологість:
тиск:
вітер:
|