ВІДДІЛ СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ

СТУДЕНТІВ ТА ВИПУСКНИКІВ

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 404 від 27.04.2011 року “Про затвердження Типового положення про підрозділ вищого навчального закладу щодо сприяння працевлаштуванню студентів і випускників” в Путивльському коледжі Сумського НАУ було створено підрозділ (Відділ) сприяння працевлаштуванню студентів і випускників.

У своїй діяльності Відділ керується Конституцією України, Кодексом законів про працю України, Законом України “Про вищу освіту”, іншими нормативно-правовими актами, які регламентують працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, наказами директора, Положенням про Коледж та Положенням про Відділ.

Порядок створення Відділу:

 Штат Відділу складається з заступника директора з навчальної роботи, завідувачів відділеннями денної форми навчання, майстра виробничого навчання, лаборантів, керівника Відділу.

Керівництво відділом здійснює Бутова Ольга Олександрівна, яка організовує свою діяльність відповідно до чинного законодавства України.

Метою створення Відділу є підвищення умов для ефективної реалізації права студентів і випускників на працю, сприяння забезпеченню випускників першим робочим місцем, підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Завданнями відділу є:

1. Проведення постійного аналізу попиту і пропонування на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює наш заклад;

2. Налагодження співпраці з державною службою зайнятості, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників і студентів;

3. Координація дій з центральними та місцевими органами виконавчої влади, службами зайнятості і підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) щодо оптимального узгодження реальних потреб ринку праці та ринку освітніх послуг;

4. Інформування випускників і студентів університету про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці (спеціальності);

5. Здійснення спільно з державною службою зайнятості моніторингу працевлаштування випускників за місцем їх проживання. Подання державній службі зайнятості за місцем проживання випускника, y якого питання працевлаштування залишається невирішеним, відомості про нього (за його згодою) та спільний з державною службою зайнятості пошук першого робочого місця.

Робота Відділу :

  • профорієнтаційна робота (донесення інформації про професії, функціональні обов'язки на посадах, тенденції ринку праці)
  • інформаційна робота (інформування про відкриті вакансії, програми стажувань, роботодавців)
  • консультаційна робота (допомога при плануванні кар'єри, пошуку першого робочого місця, складання резюме, проходження тестувань та співбесід)

Концепція роботи підрозділу :

·         максимально полегшити процес налагодження зв’язку між студентами та випускниками Путивльського коледжу Сумського національного аграрного університету і роботодавцями, що зацікавлені в освічених та професійних працівниках;

·         адаптувати студентів до умов ринку праці, що динамічно змінюються, надати їм об’єктивну інформацію про актуальні професії та рівень оплати праці;

·         допомогти студенту визначитись із майбутньою професією та необхідним багажем знань та навичок, що його має мати спеціаліст в обраній галузі.

 

Веб-сайти з пошуку роботи та працівників:

Neuvoo.com.ua 

www.trud.ua

www.trud.gov.ua

www.work.ua

www.jobs.ua

www.parta.com.ua

hh.ua

 

“ Шановні студенти та випускники коледжу, пам’ятайте, що пошук першого робочого місця – це кроки дорослого життя і вони повинні бути ретельно виваженими. Успіхів Вам у навчанні та в здобутті професії! Будьте активними та наполегливими в пошуку роботи,

 

“ РОБОТУ ЗНАХОДИТЬ ТОЙ, ХТО ЇЇ ШУКАЄ! ”

Бутова О.О.,

                                                                                                керівник  підрозділу щодо

                                                                                                        сприяння працевлаштуванню

Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Календар
Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 167
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0