Головна » Նյութերի արխիվ

8 лютого 2022 року у актовій залі коледжу відбулися Збори трудового колективу ВСП «Путивльський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету».

Переглядів: 356 | Дата: 11.02.2022

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Напередодні свята бібліотекарі разом зі студентами першого курсу (куратор Мірошничеко Дар’я Олександрівна) підготували та провели тематичну годину «Святий Миколай, нашу хату не обминай»

Переглядів: 601 | Дата: 16.12.2021

Щиро вітаємо тих, хто прагне розширити межі світогляду: наших студентів -учасників ХІ Всеукраїнської інтернет олімпіади з англійської мови!

 

Переглядів: 503 | Дата: 16.12.2021

В рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» в коледжі зі студентами перших курсів спеціальностей: «Харчові технології», «Ветеринарна медицина» проведено тематичну зустріч «Україна без насильства».

Переглядів: 349 | Дата: 10.12.2021

Тиждень обліково-економічних дисциплін

У коледжі завершився тиждень обліково-економічних дисциплін під час проведення якого викладачі організували і провели дистанційно низку заходів економічного спрямування.

Метою заходів була популяризація спеціальностей економічного профілю, активізація освітньо-пізнавальної діяльності студентів, розвиток у них самостійності у прийнятті рішень, уміння працювати в команді та орієнтуватися у нестандартних ситуаціях.

Переглядів: 436 | Дата: 23.11.2021

Ветеринарна медицина – корисна, відповідальна і дуже цікава спеціальність, а крім того вона багатогранна в перспективах працевлаштування.

Прикладом  може стати випускник відділення ветеринарної медицини 2019 року ШОЛУДЬКО ЄВГЕН.

 Він працює інструктором службового собаківництва в кінологічному  центрі міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, що розташований в м. Ромни Сумської області,   має звання сержанта служби цивільного захисту.

Переглядів: 419 | Дата: 15.11.2021

У ВСП «Путивльський фаховий коледж Сумського НАУ» відбулась робоча нарада декана факультету економіки та менеджменту Сумського НАУ Строченко Н.І., завідувача кафедри Славкової О.П. та заступника директора з навчальної роботи Ребрика Р.М. Було обговорено ряд питань, зокрема: перспективи розвитку обліково-економічних спеціальностей коледжу; погоджено спільний план дій з профорієнтаційної роботи; участь студентів та викладачів коледжу у науково-дослідницьких конференціях університету.

Переглядів: 447 | Дата: 08.11.2021

27.10.2021 року, у коледжі відбулось Рейтингове голосування на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти ВСП "ПУТИВЛЬСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СУМСЬКОГО НАУ".

Переглядів: 454 | Дата: 29.10.2021

1 2 3 ... 71 72 »
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Պատասխանների ընդհանուր քանակը: 606
Статистика

Ընդամենը ակտիվ. 1
Հյուրեր. 1
Անդամներ. 0