Головна » 2014 » Ապրիլ » 29 » Урок духовності
19:53
Урок духовності

   Проблеми релігії завжди хвилювали людство на всіх етапах його розвитку. Останнім часом зріс інтерес до вивчення духовної культури.  Напередодні Світлого Христового Воскресіння бібліотекарями коледжу був організований та проведений  урок духовності.    Студенти першого та другого курсів відділення правознавства здійснили подорож в одне з великих сіл району – Нову Слободу, де урок православної культури провів кандидат Богослов’я, настоятель храма Різдва Пресвятої Богородиці, протоієрей Олександр Чурочкін , автор книг: «Путивльська земля», «Молчанський монастир», « Чудная гора».

   Урок проходив у вигляді діалогу. Отець Олександр в доступній для молоді формі розповів, що таке храм та богослужіння, про основні правила поведінки в церкві чи храмі, про їх історію. Студентів хвилювали такі питання: як ставити свічку, як правильно прикладатися до ікон, як розрізняти священнослужителів?, що  являє собою алтар?

   Дівчат цікавив обряд вінчання.

   Потім нас чекав Софронієвський чоловічий монастир – Покровська церква, центральний Свято- Іллінський храм,  прекрасні види Чудної гори…

  Справжнім відкриттям  для студентів стало відвідування підземної церкви преподобного Антонія і Феодосія Печерських, розміщеному в підземних печерах. Зі свічками в руках, затамувавши подих слухали голос священика.

  Сподіваємось, що молоді люди отримали позитивні емоції від заходу, знайшли відповіді на те, що їх хвилювало.

Переглядів: 889 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Պատասխանների ընդհանուր քանակը: 606
Статистика

Ընդամենը ակտիվ. 1
Հյուրեր. 1
Անդամներ. 0