ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

ІНФОРМАЦІЯ:     Абітурієнту

                             Навчальний процес

                             Розклад занять

Заочна форма навчання – це складова частина системи безперервної освіти і народного господарського комплексу України.

Основною метою якої є підвищення професійної кваліфікації та перепідготовка працівників галузі народного господарства, здобуття певного рівня освіти або класифікації без відриву від виробництва, формування наукового світогляду і духовної культури особистості шляхом самоосвіти і самовдосконалення.

З  1999  році  в  Путивльському  фаховому коледжі Сумського НАУ  відкрито   заочне   відділення     за спеціальностями:

            071 «Облік  і оподаткування»

            081 «Право»

Відділення веде підготовку  за програмою для  осіб,  які  мають  повну  загальну  середню  освіту, професійно-технічну  і стаж практичної  роботи.

Для   роботи   на   заочному  відділенні    залучені  провідні   викладачі,  які   мають   великий досвід практичної і педагогічної роботи; 20 викладачів мають вищу і першу категорію, один – кандидат економічних наук – Есманова Л.І., 11 викладачів мають педагогічну освіту.

Викладачі     коледжу     постійно    займаються     науково  -    дослідною роботою.

Методичне    забезпечення      навчального      процесу здійснюється завдяки чіткій, спланованій    роботі   циклових   комісій ,  методичної   ради  та     методкабінету.

Все це дозволяє підвищувати     якість навчальної роботи та практичної підготовки  студентів.

Заочна форма дозволяє людям без відриву від виробництва плідно поєднувати практичну роботу на підприємствах, в установах і організаціях з підвищенням своєї кваліфікації чи надбанням нових спеціальностей.

БУХГАЛТЕР – ПРОФЕСІЯ МУЖНІХ І КМІТЛИВИХ

    Фахівець   з     бухгалтерського          обліку    готується  для  роботи  на  підприємствах  агро-промислового комплексу, в інших галузях, де є потреба у виконанні економічних та обліково-аналітичних функцій.

      Бухгалтер може виконувати роботу на різних ділянках бухгалтерського обліку: основних засобів та нематеріальних активів, грошових коштів, зобов’язань, виробничих запасів, витрат на виробництво, розрахунків з оплати праці,  тощо.

     Для студентів, які працюють не за спеціальністю, проводиться навчальна практика з бухгалтерського обліку, під час якої студенти усвідомлюють зв’язок окремих видів облікових робіт між собою, розуміють послідовність виконання облікової роботи на виробництві. Використовують прикладну комп’ютерну програму       «1 С Бухгалтерія».

    

Випускники коледжу здатні працювати в нових ринкових умовах, в період реформування бухгалтерського обліку і займати посади головного бухгалтера, заступника головного бухгалтера та інші.

 

ЮРИСТ – ЦЕ ЗМІЦНЕННЯ ЗАКОННОСТІ  У ДЕРЖАВІ

 Відділення «Правознавство» було відкрито  в 2001 році для підготовки молодших спеціалістів – юристів.

Юрист - це особа, яка вивчає юриспруденцію, має спеціальні правові знання, впевнена у їх святості, корисності, вміє майстерно користуватися усім юридичним інструментарієм

Згідно стандарту освіти зі спеціальності 081«Право»  – юрист може працювати фахівцем з питань зайнятості, помічником судді господарського суду,  архіваріусом, юрисконсультом, радником керівників підприємств, інспектором з кадрів, секретарем суду,  інспектором митниці, державним податковим інспектором, інспектором з виплати пенсій, інспектором з соціальної допомоги.

Ця спеціальність дає великі можливості подальшого працевлаштування молоді. А як бути  людям, які вже працюють в цих установах, але не мають юридичної освіти та не можуть навчатися у навчальних закладах денної  форми навчання? Їм допоможе  саме наше заочне відділення.

 

 

Виховна робота

Виховну роботу зі студентами заочного відділення, організовує колектив коледжу та враховує особливості сучасного соціально-економічного розвитку держави у відповідності до Закону України «Про освіту», методичних рекомендацій щодо організації і проведення виховної роботи у вищих закладах освіти І-ІІ рівнів акредитації.

             Розпочинається така робота з перших днів перебування студентів в коледжі. Це, в першу чергу, ознайомлення студентів з навчальним закладом, заочним відділенням, особливістю заочного навчання, правилами внутрішнього розпорядку, поведінки та проживання в гуртожитку, історією та традиціями коледжу. Проводяться загальні збори – зустрічі з адміністрацією навчального закладу.  Діє система економічного та правового виховання студентів. Під час перебування студентів-заочників на сесії їх залучають до різноманітних заходів, що проводяться в коледжі.

             З метою національно-патріотичного виховання були організовані і проведені екскурсії по місцях бойової слави захисників нашого краю. 

  

Екскурсії проводять викладачі коледжу Лєоньков А.М.                                    Використовуються різні форми виховної роботи: виховні години: «Історія коледжу», розважальні вечори «Давайте познайомимось!», святкові тематичні вечори до Дня працівників сільського господарства, зустрічі з цікавими людьми.

   Традиційним стало  проведення  випускних вечорів, для  студентів

Підсумком спільної роботи колективу навчального закладу є випуск молодших спеціалістів. За 15 років було підготовлено більш ніж 1000 спеціалістів, які сумлінно працюють в різних галузях агропромислового комплексу нашої країни.

 Запрошуємо Вас, стати студентами заочного відділення Путивльського фахового коледжу Сумського НАУ і отримати перспективу в житті, мати таку кваліфікацію, яка зробить Вас конкурентоздатними на ринку праці!

   

 

 

 

 

Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Պատասխանների ընդհանուր քանակը: 608
Статистика

Ընդամենը ակտիվ. 1
Հյուրեր. 1
Անդամներ. 0