ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

ІНФОРМАЦІЯ:     Абітурієнту

                             Навчальний процес

                             Розклад занять

 

Заочна форма навчання – це складова частина системи безперервної освіти і народного господарського комплексу України.

Основною метою якої є підвищення професійної кваліфікації та перепідготовка працівників галузі народного господарства, здобуття певного рівня освіти або класифікації без відриву від виробництва, формування наукового світогляду і духовної культури особистості шляхом самоосвіти і самовдосконалення.

З  1999  році  в  Путивльському коледжі Сумського НАУ  відкрито   заочне   відділення     за спеціальностями:

            5.03050901 «Бухгалтерський облік»

            5.03040101 «Правознавство»

Відділення веде підготовку  за програмою для  осіб,  які  мають  повну  загальну  середню  освіту, професійно-технічну  і стаж практичної  роботи.

Для   роботи   на   заочному  відділенні    залучені  провідні   викладачі,  які   мають   великий досвід практичної і педагогічної роботи; 20 викладачів мають вищу і першу категорію, один – кандидат економічних наук – Есманова Л.І., 11 викладачів мають педагогічну освіту.

Викладачі     коледжу     постійно    займаються     науково  -    дослідною роботою.

Методичне    забезпечення      навчального      процесу здійснюється завдяки чіткій, спланованій    роботі   циклових   комісій ,  методичної   ради  та     методкабінету.

Все це дозволяє підвищувати     якість навчальної роботи та практичної підготовки  студентів.

Заочна форма дозволяє людям без відриву від виробництва плідно поєднувати практичну роботу на підприємствах, в установах і організаціях з підвищенням своєї кваліфікації чи надбанням нових спеціальностей.

БУХГАЛТЕР – ПРОФЕСІЯ МУЖНІХ І КМІТЛИВИХ

    Фахівець   з     бухгалтерського          обліку    готується  для  роботи  на  підприємствах  агро-промислового комплексу, в інших галузях, де є потреба у виконанні економічних та обліково-аналітичних функцій.

      Бухгалтер може виконувати роботу на різних ділянках бухгалтерського обліку: основних засобів та нематеріальних активів, грошових коштів, зобов’язань, виробничих запасів, витрат на виробництво, розрахунків з оплати праці,  тощо.

     Для студентів, які працюють не за спеціальністю, проводиться навчальна практика з бухгалтерського обліку, під час якої студенти усвідомлюють зв’язок окремих видів облікових робіт між собою, розуміють послідовність виконання облікової роботи на виробництві. Використовують прикладну комп’ютерну програму       «1 С Бухгалтерія».

    

Випускники коледжу здатні працювати в нових ринкових умовах, в період реформування бухгалтерського обліку і займати посади головного бухгалтера, заступника головного бухгалтера та інші.

 

ЮРИСТ – ЦЕ ЗМІЦНЕННЯ ЗАКОННОСТІ  У ДЕРЖАВІ

 Відділення «Правознавство» було відкрито  в 2001 році для підготовки молодших спеціалістів – юристів.

Юрист - це особа, яка вивчає юриспруденцію, має спеціальні правові знання, впевнена у їх святості, корисності, вміє майстерно користуватися усім юридичним інструментарієм

Згідно стандарту освіти зі спеціальності 5.03040101 «Правознавство» молодший спеціаліст – юрист може працювати фахівцем з питань зайнятості, помічником судді господарського суду,  архіваріусом, юрисконсультом, радником керівників підприємств, інспектором з кадрів, секретарем суду,  інспектором митниці, державним податковим інспектором, інспектором з виплати пенсій, інспектором з соціальної допомоги.

Ця спеціальність дає великі можливості подальшого працевлаштування молоді. А як бути  людям, які вже працюють в цих установах, але не мають юридичної освіти та не можуть навчатися у навчальних закладах денної  форми навчання? Їм допоможе  саме наше заочне відділення.

         Всім, хто бажає отримати спеціальність юриста, або тим, хто вже має іншу освіту, а бажає стати юристом,  для вступу до нашого коледжу необхідно отримати сертифікат незалежного оцінювання знань з української мови та літератури, історії України і набрати не менше 100 балів.

 

Виховна робота

 

Виховну роботу зі студентами заочного відділення, організовує колектив коледжу та враховує особливості сучасного соціально-економічного розвитку держави у відповідності до Закону України «Про освіту», методичних рекомендацій щодо організації і проведення виховної роботи у вищих закладах освіти І-ІІ рівнів акредитації.

             Розпочинається така робота з перших днів перебування студентів в коледжі. Це, в першу чергу, ознайомлення студентів з навчальним закладом, заочним відділенням, особливістю заочного навчання, правилами внутрішнього розпорядку, поведінки та проживання в гуртожитку, історією та традиціями коледжу. Проводяться загальні збори – зустрічі з адміністрацією навчального закладу.  Діє система економічного та правового виховання студентів. Під час перебування студентів-заочників на сесії їх залучають до різноманітних заходів, що проводяться в коледжі.

             З метою національно-патріотичного виховання були організовані і проведені екскурсії по місцях бойової слави захисників нашого краю. 

  

Екскурсії проводять викладачі коледжу Лєоньков А.М.                                    Використовуються різні форми виховної роботи: виховні години: «Історія коледжу», розважальні вечори «Давайте познайомимось!», святкові тематичні вечори до Дня працівників сільського господарства, зустрічі з цікавими людьми.

   Традиційним стало  проведення  випускних вечорів, для  студентів

Підсумком спільної роботи колективу навчального закладу є випуск молодших спеціалістів. За 15 років було підготовлено більш ніж 1000 спеціалістів, які сумлінно працюють в різних галузях агропромислового комплексу нашої країни.

 Запрошуємо Вас, стати студентами заочного відділення Путивльського коледжу Сумського НАУ і отримати перспективу в житті, мати таку кваліфікацію, яка зробить Вас конкурентоздатними на ринку праці!

   

 

Наша адреса :

Путивльський  коледж Сумського НАУ

вул. Луначарського, 80 , м. Путивль,

Сумська область, 41500

Телефони для довідок: (05442) 5-48-37; 5-43-85;

5-48-24

Сайт : pksnau.at.ua

E-mail:pksnau@ukr.net 

 

 

Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 460
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0