Виховує все: люди, речі, явища, але перш за все, люди. З них на першому місці - батьки і педагоги. 

                    Антон Макаренко (1888-1939, радянський педагог і письменник) 

 Виховна робота у  ВСП Путивльському фаховому коледжі Сумського НАУ є цілісним процесом розвитку особистості, в якому реалізуються потреби студентства і держави в національно-патріотичному, інтелектуально-духовному, громадянсько-правовому, моральному, екологічному, естетичному, трудовому та фізичному вихованні майбутніх представників української еліти.

 Основними завданнями виховної роботи є: 

 -різнобічний розвиток індивідуальності студента на основі виявлення його задатків і здібностей, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб;

 -збереження й зміцнення морального, фізичного і психічного здоров’я вихованців;

-виховання студента як громадянина країни, національно свідомої, вільної, демократичної, життєво і соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідні рішення у різних життєвих ситуаціях;

 -організація дозвілля вихованців, пошук нових його форм;

 -розвиток студентського самоврядування та ін.

 Адміністрація коледжу та органи, що здійснюють виховну роботу, визначають її зміст, форми і методи з урахуванням Конституції України, Національної доктрини розвитку освіти України у XXI ст., документів Міністерства освіти і науки України, вимог Статуту коледжу та ін. нормативних документів. 

 Виховна робота в коледжі була і залишається важливим компонентом навчально-виховного процесу. 

 Під час організації виховної роботи особливу увагу звертаємо на створення чіткої виховної системи, яка б забезпечувала безперервність виховання, створення і збагачення традицій закладу, різнобічну соціально значиму діяльність, організацію змістовного дозвілля, індивідуальний підхід до роботи зі студентами, ранню профілактичну роботу щодо попередження асоціальної поведінки студентської молоді, сучасну психолого-педагогічну та методичну підготовку педагогічних працівників, викладацького складу до здійснення виховної роботи. 

 

 З метою ефективного виконання завдань виховної роботи, колектив творчо підходить до вибору форм виховних заходів, дбає про їх різноманітність, якість та ефективність, цікавість та актуальність; застосовуються різноманітні форми виховної роботи: планові заходи циклових комісій, тематичні вечори, концертні програми, інтелектуальні ігри, конкурси декламаторів, зустрічі з ветеранами війни і праці, змагання, дні здоров'я. 

 

 Традиційними і цікавими є заходи: «Давайте познайомимось», «А наостанок я скажу», «Квіткова феєрія», «Студент року», квк, фестивалі «Софіївські зорі» та «Студентська весна» та ін.

 

 Студенти коледжу мають можливість сповна проявити свої задатки та здібності та удосконалити їх через участь у гуртках художньої самодіяльності, спортивних секціях, предметних гуртках.

 

 

Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Պատասխանների ընդհանուր քանակը: 606
Статистика

Ընդամենը ակտիվ. 1
Հյուրեր. 1
Անդամներ. 0