Викладач року - 2014

На виконання заходів  Національної доктрини  розвитку освіти, Державної національної програми «Освіта» («Україна ХХІ століття»), Національної стратегії розвитку освіти 2012-2021 роки та згідно з планом роботи Державної  установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» 14 березня 2014 року в нашому коледжі  відбувся відбірковий тур конкурсу «Викладач року-2014».  Для його проведення була створена конкурсна комісія під головуванням  директора коледжу Тельонкова О.Є.  У конкурсі взяли участь п’ять  педагогічних працівників:


викладач першої категорії Полозова А.М.


викладач вищої категорії Фатєєв А.І.


викладач вищої категорії, викладач-методист, кандидат економічних наук Есманова Л.І.


викладач вищої категорії Демцун О.В.


викладач вищої категорії Харченко О.С.

  Членами конкурсної комісії  у відповідності до Положення про конкурс була здійснена  перевірка  навчально-методичного забезпечення, яке представили конкурсанти. Під час проведення конкурсу учасники презентували педагогічний досвід та свою педагогічну майстерність.


  Участь викладачів у професійних конкурсах  дає можливість гучно заявити про себе, комусь відкриває можливість поділитися досвідом, знахідками в роботі, навчитися в інших. Адже конкурс - це особливий світ, світ спілкування та змагання, це конкурс розуму, ерудиції, високих професійних якостей  та талантів.


 


  Конкурсна комісія одностайно перше місце віддала викладачу  правознавчих дисциплін Харченко Олені Сергіївні.

 

  Отож, вітаємо переможця  та учасників І етапу конкурсу «Викладач року-2014»Фатєєва А.І., Есманову Л.І., Полозову А.М., Демцуна О.В., та бажаємо  нових педагогічних звершень, адже немає кінця викладацької творчості  і просто людської  неповторності, а переможцю Харченко О.С. -  достойно представити наш коледж на регіональному рівні.


Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Պատասխանների ընդհանուր քանակը: 606
Статистика

Ընդամենը ակտիվ. 1
Հյուրեր. 1
Անդամներ. 0