|
|
Кандидат на посаду директора коледжу Хярм Віктор Миколайович надав колективу коледжу свою Стратегію розвитку закладу освіти. Звернув увагу на необхідність відкриття нових спеціальностей, проведення роботи щодо забезпечення у коледжі енергоефективності, впровадження нових форм профорієнтаційної роботи та створення позитивного мікроклімату між усіма учасниками освітнього процесу. |
|
29 вересня під час урочистої церемонії голова ОДА Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ відзначив стипендіями досягнення 40 студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти області. Серед них - ГОНЧАРОВА АНГЕЛІНА, студентка 4-го курсу спеціальності ПРАВО! |
Першовересневе свято розпочалося із зустрічі шановних гостей: голови Путивльської міської ради Костянтина Гаврильчука, депутатів Сумської обласної ради Валерія Волкова та Євгена Южакова, депутата Конотопської районної ради Галини Меньшової. Відкрив урочистості та привітав колектив із початком нового навчального року директор коледжу Хярм В.М. |
|
|
вологість:
тиск:
вітер:
|