Практична підготовка – запорука професіоналізму

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

           Практична підготовка є дзеркальним відображенням всього навчального процесу в навчальному закладі, так як є підсумковим етапом теоретичного навчання і узагальнення всіх зусиль в підготовці фахівців. Наявність фундаментальних і спеціальних знань у поєднанні з грунтовною практичною підготовкою ставить молодшого спеціаліста на особливий суспільний щабель, відводячи йому роль практичного реалізатора досягнень сучасної науки, техніки і технологій в усіх сферах економічної діяльності.

         Сьогодні, як ніколи суттєво впливають на результат роботи використання сучасних засобів навчання і використання інформаційних технологій. Невід’ємною частиною якісного навчального процесу є вміле поєднання навчальних занять з виробництвом, що дозволяє вчасно корегувати підготовку студентів на сучасному рівні і випускникам працевлаштовуватись за фахом і при цьому проходить найменший шлях адаптації.

         Практичні заняття, навчальна, технологічна і переддипломна практики в структурі навчального плану становлять біля 50%. Організація практичної підготовки регламентується “Положенням про проведення практик студентів вищих навчальних закладів України”. Терміни проведення навчальних та виробничих практик визначені навчальними планами. За результатами практик студенти оформляють щоденники-звіти.

Базами практик для всіх спеціальностей Путивльського коледжу Сумського НАУ є провідні діючі підприємства та установи, які відповідають всім вимогам практичного навчання.Адміністрацією коледжу налагоджений взаємозв’язок з підприємствами різної форми власності (товариства з обмеженою відповідальністю, акціонерні товариства, приватні підприємства, підприємці, а також державні установи і підприємства). 

Постійний контакт проводиться більш як з 30 підприємствами, які розташовані не тільки в Сумській, а й в Київській, Чернігівський, Одеській та інших областях. Практика проводиться не тільки в Україні, а і й закордоном – Польща, Російська Федерація.

Студенти проходять виробничі практики (технологічні і переддипломні), проводяться уроки на виробництві (екскурсії і практичні заняття різних видів: групові і індивідуальні).

 

ІНФОРМАЦІЯ

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

ДОКУМЕНТАЦІЯ З ПРАКТИЧНОГО НАВЧАННЯ

БАЗИ ПРАКТИК

 

 

Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Պատասխանների ընդհանուր քանակը: 607
Статистика

Ընդամենը ակտիվ. 1
Հյուրեր. 1
Անդամներ. 0