Головна » Архів матеріалів

У  змаганнях на першість Сумської області з настільного тенісу,   що входить у програму ХXVІ обласної спартакіади закладів фахової передвищої освіти (ЗФПО)  І-ІІ рівнів акредитації команда  дівчат нашого коледжу виборола ТРЕТЄ місце.

Переглядів: 113 | Дата: 16.12.2019

Таку виховну годину з нагоди Міжнародного дня прав людини підготували і провели студенти третього курсу спеціальності ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ  під керівництвом куратора групи Удода О.А.

Переглядів: 118 | Дата: 11.12.2019

ГРИВКОВА ОЛЕНА ЯКІВНА, викладач іноземної мови захистила дисертацію за спеціальністю Теорія і методика професійної освіти і здобула науковий ступінь КАНДИДАТА ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК

Переглядів: 96 | Дата: 11.12.2019

Наприкінці листопада студенти Путивльського коледжу Сумського НАУ  Калініченко Я., Черторижська С., Населівська Н., Голосна В., Латіна Н., Самохіна С., Шиченко А., Ігнатенко Д., Соломяникова С.  взяли участь у благодійній акції зі збору коштів для дітей Сумської онкогематології, зокрема, у волонтерському  проєкті «Серця трьох».

Переглядів: 116 | Дата: 09.12.2019

На початку грудня завідувач бібліотеки Путивльського коледжу СНАУ  Юлія Смирнова взяла участь у семінарі-нараді «Основні показники роботи бібліотеки як головні показники її діяльності» територіального методичного об’єднання сільськогосподарських бібліотек, що відбувся на базі Наукової бібліотеки СНАУ.

Переглядів: 60 | Дата: 09.12.2019

З нагоди Дня обіймів  студенти відділення ветеринарної медицини разом з бібліотекарями та психологом коледжу  провели позитивне і романтичне свято, яке було вигадане європейськими студентами в 70-х роках ХХ століття. Вже в ті часи була науково доведена користь обіймів для здоров'я.

Переглядів: 94 | Дата: 09.12.2019

Традиційно напередодні Дня студента випускні групи готують розважальну концертну програму та випускають газети, а адміністрація закладу готує  привітання і нагородження кращих студентів коледжу.

 

Переглядів: 173 | Дата: 03.12.2019

Надворі вже осінь, пора, коли особливо хочеться затишку, тепла, приємного спілкування у колі друзів за чашкою ароматного чаю.

У теплій  та довірливій обстановці гуртожитку коледжу викладачі Простакова О.І., Сутуліна В.Ю., Гудімова А.К.,  психолог коледжу Воронова О.М., вихователь гуртожитку Богданова О.М. ознайомили присутніх з історією виникнення цього напою, традиціями чаювання у різних країнах, цікавими фактами про чай та нормами чайного етикету.

Переглядів: 168 | Дата: 28.11.2019

« 1 2 3 4 ... 64 65 »
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 460
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0