Головна » Архів матеріалів

У рамках вивчення предмета «Екологічне право»  студенти 4-го курсу спеціальності ПРАВО Сімкович Софія, Насальська Ксенія, Михайленко Іван, Москаленко Едуард, Субач Анна, Урютін Олександр, Гусакова Юлія та Аббасов Расім під керівництвом  викладача Федоренко Н.В. провели  урок на тему: «Чорнобильська АЕС – найбільша екологічна катастрофа сучасності».

Переглядів: 73 | Дата: 12.03.2021

Під час проведення профорієнтаційної роботи в м.  Кролевець, ми випадково дізнались, що в одному з мікрорайонів міста працює приватна ветеринарна клініка (поки що єдина в місті).

Ми вирішили відвідати її щоб залишити рекламні матеріали. Без проблем знайшли клініку, яка розміщувалась на першому поверсі багатоповерхівки і запрошувала до себе яскравою вивіскою.

Зайшовши в середину – були приємно здивовані, адже керує клінікою і працює в ній випускник нашого відділення СОЛОМАХА ВАДИМ.

Переглядів: 62 | Дата: 11.03.2021

На базі коледжу за ініціативи Путивльського управління Головного управління держпродспоживслужби в Сумській області та ГО «Бджільництво Путивльщини» (голова О. Тельонков) було проведено нараду щодо розвитку та підтримки бджільництва на Путивльщині.

 

Переглядів: 48 | Дата: 02.03.2021

У  День безпечного Інтернету  студенти 1-го курсу спеціальності ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОРГІЇ разом із психологом Вороновою О.М. та куратором Сутуліною В.Ю. провели захід на тему безпеки в онлайн-просторі.

 

 

Переглядів: 96 | Дата: 16.02.2021

Викладачем Тельонковим О.Є. було проведено практичне заняття  з елементами  дослідницької роботи з  розробки продуктів харчування на основі меду для студентів робітничої професії «Бджоляр».

Переглядів: 68 | Дата: 15.02.2021

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Напередодні свята,  у  холодний лютневий день студенти 28 групи спеціальності Харчові технології (куратор Харламова О.О.) провели виховну годину до Дня святого Валентина

Переглядів: 97 | Дата: 15.02.2021

За доброю традицією  на початку нового року  навчальний заклад залишають випускники груп спеціальності ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ.

У актовій залі  коледжу  відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів молодших спеціалістів студентам-випускникам.

Переглядів: 286 | Дата: 12.02.2021

Студенти четвертого курсу спеціальності  ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА  проходили виробничу технологічну практику на  базі провідних сільськогосподарських підприємств, установ та підприємств ветеринарної медицини, а саме: районні та міські державні лікарні ветеринарної медицини нашої області, приватні аптеки, приватні ветеринарні клініки м. Суми та м. Херсон, підприємства по виробництву та переробці продукції тваринництва – ТОВ НВП «Глобинський свинокомплекс», СП ТОВ «Нива Переяславщини», АПК ІНВЕСТ та ін..

Переглядів: 117 | Дата: 01.02.2021

« 1 2 3 4 ... 69 70 »
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 540
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 5
Користувачів: 1
matvienkokata3