Головна » Архів матеріалів

Спартакіада першокурсників – це завжди цікаво, емоційно і весело. На спортивне свято  «Спартакіада студентів першого року навчання» були запрошені студенти 4-х  команд, куратори, завідуючі відділеннями,  вболівальники. 

Переглядів: 68 | Дата: 11.10.2018

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у затишній святковій читальній залі зібрались студенти третього курсу відділення ветеринарної медицини(куратор Сахнова Світлана Миколаївна), щоб поринути у світ її величності «Книги» і відзначити кращих читачів бібліотеки Путивльського коледжу СНАУ.

Переглядів: 114 | Дата: 28.09.2018

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек Сумський національний аграрний університет та коледж СНАУ гостинно приймав завідувачів бібліотек аграрних ЗВО І-IV р.а. з різних куточків України. У Всеукраїнському семінарі «Формування комунікативної культури працівників бібліотек як важливий чинник у подоланні конфліктів», що проводився спільно з НМЦ "Агроосвіта" взяла участь і завідувач бібліотеки коледжу Смирнова Юлія.

Переглядів: 78 | Дата: 28.09.2018

Минулий тиждень для  студентів 2-го курсу відділення ветеринарної медицини був дуже насиченим. Звичайно, головними були навчальні заняття із фахових дисциплін, але  наші студенти вміють  не тільки навчатись, але ще цікаво і з користю проводити позаурочний час.

Переглядів: 113 | Дата: 27.09.2018

З метою забезпечення розвитку фізичної культури і спорту та святкування Дня партизанської слави  відбувся традиційний районних велопробіг.

Переглядів: 130 | Дата: 27.09.2018

Майбутні ветеринари, технологи, правознавці, бухгалтери, комерсанти (студенти Путивльського коледжу СНАУ) 15 вересня відвідали виставку «Сумщина Аграрна-2018», що проходила на базі Сумського НАУ.

Переглядів: 168 | Дата: 19.09.2018

Екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів»(International  Clean Beach day) проводиться за підтримки Європейського Союзу  та інших міжнародних організацій з метою попередження забруднення побутовим сміттям водних ресурсів.

Студенти коледжу, директор ПилипенкоС.П., викладачі Лисов В.І., Леоньков А.М.. Тельонков О.Є., Сахнова С.М., лаборант Челядіна О.М. взяли участь у акції.

Переглядів: 164 | Дата: 14.09.2018

Початок навчального року – це і нові плани, і нові зустрічі і знайомства, і нові перспективи.

На урочистостях з нагоди Дня знань пролунали привітання від директора коледжу Пилипенка С.П., декана факультету економіки  та менеджменту Сумського НАУ , професора Строченко Н.І., декана факультету ветеринарної медицини Сумського НАУ Нечипоренка О. Л.

Переглядів: 424 | Дата: 03.09.2018

« 1 2 3 4 ... 51 52 »
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0