Головна » Архів матеріалів

Незважаючи на прохолодну погоду на подвір"ї ПУТИВЛЬСЬКОГО КОЛЕДЖУ СНАУ гамірно і людно: сьогодні відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. Родзинкою свята стало привітання і звернення до абітурієнтів і їх батьків в.о. МІНІСТРА аграрної політики і продовольства України ОЛЬГИ ТРОФІМЦЕВОЇ, до речі, випускниці нашого коледжу!

Переглядів: 303 | Дата: 17.04.2019

 Студенти спеціальності  «Право», які є членами  благодійної організації «ПРАВО» , під керівництвом завідувача відділення  Кириленко Олени Миколаївни та викладача правових дисциплін Федоренко Наталії Валеріївни провели профілактичний захід «СТОПБУЛІНГ»  зі школярами ЗОШ №1 м. Буринь.

Переглядів: 214 | Дата: 16.04.2019

В.о. міністра Ольга Трофімцева у читальній залі бібліотеки коледжу провела зустріч із представниками  районної  та міської влади, представниками агропідприємств, бджолярами району щодо перспектив розвитку різних напрямків аграрного сектору в районі, державних програм підтримки агровиробників .

Переглядів: 152 | Дата: 16.04.2019

До нашого коледжу завітала почесна гостя, випускниця бухгалтерського відділення коледжу, а нині в.о. Міністра аграрної політики і продовольства України ОЛЬГА ТРОФІМЦЕВА, яка провела зустріч зі студентами і викладачами  коледжу.

Переглядів: 275 | Дата: 15.04.2019

У Глухівському агротехнічному іституті ім. С.А.Ковпака Сумського НАУ відбулися командні  змаганнях з настільного тенісу Всеукраїнських спортивних  ігор серед студентів аграрних ЗВО.

 

Переглядів: 167 | Дата: 15.04.2019

Приємно, коли приходять в гості до нашого коледжу талановиті і цікаві люди м. Путивля.

Життєвий досвід Олексія Закоморного безцінний.

Наприкінці березня був проведений майстер-клас з успіху в бізнесі для студентів економіко-правового та технологічного відділень разом із фахівцем профорієнтації Бутовою О.

Переглядів: 152 | Дата: 15.04.2019

Майбутні випускники ПК СНАУ зустрілися з роботодавцями із Київської області. Зустрічали гостей майстер виробничого навчання Тельонков О.Є. та фахівець профорієнтації випускників Бутова О.О.

 

Переглядів: 138 | Дата: 15.04.2019

У коледжі відбувся конкурс «Студент року-2019». Боролись за звання Студента року представники всіх відділень коледжу, а саме: Каллістратова Жанна (спеціальність "Право"); Ребрик Катерина (спеціальність "Харчові технології"); Сайченко Світлана (спеціальність "Бухгалтерський облік"); Сонцева Наталія та Смолянінова Наталія (спеціальність "Ветеринарна медицина").

Переглядів: 247 | Дата: 11.04.2019

« 1 2 3 4 5 6 ... 61 62 »
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 428
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0