Рада студентського самоврядування
 
 

СКЛАД

РАДИ САМОВРЯДУВАННЯ КОЛЕДЖУ НА 2015-2016 НАВЧ. РІК

 

Голова:  Соколова Ганна – 34 гр., тел. 0966939268

Секретар: Суровицька А. – 34 гр., тел.  0994677500

 

Голови рад самоврядування відділень:

Бухгалтерського та комерційного  -  Невєсенко Світлана - 24 гр.

Технологічного –                                Горбовцова Валерія 28-Б гр.

Ветеринарного –                                 Смирнов Максим  – 25-А гр.

Правознавства –                                  Дворник Катерина – 26 гр..

Голова ради  гуртожитку –               Смирнов Максим – 25-А гр.

 

Члени ради самоврядування:

1.   Отюська Владлена – 14, 19 гр.

2.  Жевлєва Юлія – 24, 29 гр.

3.    Суровицька Анастасія – 34гр.

4.    Кійськ Діана – 39 гр.

5. Руденко Інна – 18-А гр..

6. Сабибіна Ірина – 18-Б гр..

7.    Гончаренко Яна – 28-А гр

8.   Мартищенко Надія  – 28- Б гр.

9.    Марченко Олена – 38-А гр.

10.  Зарубіна Марина – 48- Б гр.

11.  Риндич Руслан – 48-А гр.

12. Руденко Олена – 16 гр.

13. Згурська Марія – 26 гр.

14.  Гринько Вікторія – 36 гр.

15.  Коханова Альона – 46 гр.

16. Шулік Юлія – 15-А гр..

17. Мурай Тетяна – 15-Б гр..

18.  Приходько Анна – 25-А гр.

19. Смирнов Максим – 25-Б гр..

20.   Грібань Христина – 35- А гр.

21.  Ворона Анна – 35-Б гр.

22.  Скиба Альона – 45-А гр.

23.  Тутік Анна – 45-Б гр.

        

Актив ради гуртожитку

 на 2015-2016 навчальний рік

 

  1. Смирнов  М.                     Голова ради самоврядування, тел. 0950349971
  2. Черніговець А.                 Заступник голови.
  3. Хланта М.                         Секретар
  4. Кононенко Г.                    Староста 2 поверху
  5. Шпілер А.                         Староста 31 секції
  6. Короткий Р.                      Староста 4 поверху, 32 секції
  7. Дердін О.                          Голова сектору громадського порядку
  8. Шевченко К. .                   Голова культурно – просвітницького   сектору
  9. Мозговий Р.                      Голова спортивно -оздоровчого сектору.
  10. Самоха Д..                        Голова житлово – побутового сектору.
  11.  Забіяка Т.                        Голова санітарно – гігієничного сектору.
  12. Медвідь К.                        Голова навчального сектору.

Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Календар
Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 194
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0