Головна » 2017 » Листопад » 3 » Знайомство зі студентами першого року навчання триває…
10:21
Знайомство зі студентами першого року навчання триває…

Талановиті і артистичні першокурсники! Саме до такого висновку прийшли глядачі концертної програми першокурсників «Давайте познайомимось!». Підготовка була активною і дуже хвилюючою. Найбільше уболівали за своїх вихованців  куратори груп Гудімова А.К., Коцюба О.В.,Лєоньков А.М., Яроцька О.О.

Ведучими програми були теж першокурсники: Жанна Калістратова та Едуард Москаленко, які, незважаючи на хвилювання, дуже впевнено дебютували.

Відкривали концертну програму студенти – першокурсники бухгалтерського і комерційного відділень (староста Сайченко С.) Вірш про студентське життя у виконанні Кононенко Анастасії, пісня «Дорога» у виконанні Дроздової Вікторії, гумореска у виконанні Ступакова Давида та ін.. швидко налаштували глядачів на позитивний лад.

Наступними були студенти технологічного відділення (староста Ребрик К.): програма була цікавою і насиченою, але найбільші оплески від глядачів отримали  Варава Ігор та Рябоконь Кирило, які виконала частівки, а також студентський флеш-моб (кер. Лєбєдєва С.).  Ребрик Катерина змусила згадати студентське життя і викладачів коледжу,  прочитавши вірш Е. Асадова «Студенти».

Першокурсники  відділення ветеринарної медицини (староста Демцун А.)  теж ретельно готувались до виступу: Юлія Мілютіна зірвала шквал оплесків своїм сольним виступом, а Ярослав Шинкарьов  вразив слухачів надзвичайно емоційно-елегійним виконанням поезії І.Франка «Чого являєшся мені у сні».

Завершали програму студенти відділення правознавства (староста Попкова А.). Ведучі програми Калістратова Жанна  та Пилипенко Інна  креативно охарактеризували і представили своїх одногрупників; жартували про студентське життя, а дівчата  дуже майстерно, професійно і артистично виконали танок  (кер. Калістратова Ж.)

Півтори години позитиву, добра, гарного настрою подарували студенти-першокурсники глядачам!

Тож дякуємо Вам і бажаємо міцних знань, надійних друзів, цікавого студентського життя!

Переглядів: 516 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 377
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0