Головна » 2016 » Грудень » 13 » Жити у світі, в якому є ВІЛ/СНІД
09:28
Жити у світі, в якому є ВІЛ/СНІД

 Фоміна К.Ф. нагадала присутнім, що 1 грудня – Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми.  Повідомила, що Україна є лідером за темпами поширення епідемії: кожен 200-ий українець живе з вірусом імунодефіциту людини. За оціночними даними, в нашій державі близько 220 тисяч українців мають ВІЛ-позитивний статус. Проблема в тому, що ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо в світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного.

Студенти групи Боченкова Х., Міщенко О., Корч Ю., Шаповалова Т., Симонова М., Приходько А.  підготували пізнавальну презентацію, при перегляді якої нагадали студентам ризики зараження ВІЛ/СНІДОМ;  надали інформацію щодо безпечної поведінки , повідомили про ситуацію з поширення ВІЛ-інфекції в Україні.

А на закріплення отриманої інформації були проведені вправи-вікторини:  «Ситуації, в яких ризикуємо», «Як я підтримаю і надам допомогу ВІЛ-позитивному знайомому чи другу».

Сподіваємось, що отримана інформація застереже студентів від необдуманих чи ризикованих вчинків.

Переглядів: 203 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 292
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0