Головна » 2017 » Жовтень » 28 » Засідання педагогічної ради
10:29
Засідання педагогічної ради

Відбулось чергове засідання педагогічної ради. У ході розгляду питань порядку денного практичний психолог Воронова О.М. зробила розгорнутий аналіз щодо причин антиінноваційних бар’єрів у професійній діяльності педагога та окреслила шляхи їх подолання.

Переглянути презентацію виступу

Керівник фізичного виховання Воронін В.В. надав інформацію про матеріальне забезпечення викладання фізичного виховання у коледжі. У ході обговорення даного питання директор коледжу Тельонков О.Є. акцентував увагу на необхідность створення спортивної зали для занять настільним тенісом та відзначив особливу роль спортивної бази коледжу у ході проведення районних  та міських спортивних змагань.

Заступник директора з навчальної роботи Ребрик Р.М. привітав Есманову Л.І. з успішним виступом на регіональному огляд-конкурсі лабораторій «Навчальна бухгалтерія» та подякував співробітників, що надали активну допомогу в організації та проведені цього конкурсу: Кириленко О.М., Орєхову Н.А., Старожилова В.В., Пилипенко С.П., Приміну С.І., Довгаль І.І. та інших. У своєму виступі Ребрик Р.М. запросив колег до активної співпраці з організації Системи дистанційного навчання. Свою підтримку із запровадження цього напрямку роботи висловив директор Тельонков О.Є.

Аналіз роботи служби з охорони праці за 2016-2017 н.р. зробив Супрун А.В.

Під час обговорення даного питання Тельонков О.Є. звернув увагу кураторів груп на суворе дотримання студентами правил протипожежної безпеки та користування електроприладами  у гуртожитку в зимовий період.

Переглядів: 249 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 377
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0