Головна » 2017 » Травень » 19 » Засідання педагогічної ради
13:13
Засідання педагогічної ради

Відбулось чергове засідання педагогічної ради,  на якому розглянули ряд актуальних питань щодо вдосконалення навчально-виховного процесу в коледжі.

Зокрема, жваве обговорення викликали виступи викладачів профільного навчання з української мови Царьової Л.О. та англійської мови Гривкової О.Я. щодо потреби в якісному володінні сучасною україномовною термінологію професійного спрямування та можливості удосконалення знань іноземної мови.

Заступник директора з навчальної роботи Ребрик Р.М. надав роз’яснення з деяких питань щодо ведення поточного і модульного контролю навчальних досягнень студентів та детально зупинився на можливостях  використання  в навчальному процесі інтерактивних он-лайн ресурсів.

Аналіз ефективності роботи з обдарованими дітьми та ведення предметних гуртків і спортивних секцій зробила в своїй доповіді методист коледжу Довгаль І.І.

Доповненням виступу стала виставка у бібліотеці робіт гуртківців і всі бажаючі мали змогу ознайомитись з напрацюваннями студентів.

Про результативність профорієнтаційної роботи розповів відповідальний секретар приймальної комісії Лисов В.І.

У порядку контролю педагогічна рада розглянула ще ряд важливих питань.

Директор коледжу Тельонков О.Є.  узагальнив роботу педагогічної ради, окреслив нагальні завдання колективу та шляхи  їх вирішення.

Переглядів: 277 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0