Головна » 2018 » Жовтень » 19 » Тиждень права
11:49
Тиждень права

З 08 по 12 жовтня 2018 в Путивльському коледжі СНАУ проходив «Всеукраїнський тиждень права»

У рамках тижня правових дисциплін  відбулася зустріч студентів коледжу з начальником Путивльського бюро правової допомоги Удод Наталією Анатоліївною та в.о. завідувача Путивльського районного сектору управління державної міграційної служби Юрченко Ганною Сергіївною.

 Крім того в бібліотеці нашого навчального закладу працює виставка навчальної та методичної літератури «Закон та право». Студенти можуть ознайомитись із різноманітними підручниками, довідковими матеріалами та законодавчими актами, що забезпечить їх інформацією щодо орієнтиру у світі права і закону.

Відбулася зустріч з  начальником  Путивльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області  Різник Олександром Вікторовичем, який  ознайомив студентів коледжу з проектом реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні. Завершилася зустріч переглядом фільму «Діти за гратами».  Особливо справила враження на студентів інформація, що за крадіжку мобільного телефону на суму 500 грн. неповнолітні можуть відбувати  покарання в місцях позбавлення волі терміном 4 роки.

Учасники юридичної консультації «ПРАВО», яка діє на правовому відділенні коледжу,  під керівництвом   завідувача відділення правознавства Кириленко Олени Миколаївни підготували студентську науково-практичну конференцію на тему: «Не стань жертвою торгівлі людьми».

«Ніхто не повинен бути в рабстві або у підневільному стані; рабство і работоргівля забороняються в усіх видах» - саме такими словами розпочали

студенти  конференцію з тексту Загальної декларації прав людини.

         Студенти розкрили основні чинники (як внутрішні так і зовнішні) торгівлі людьми у всьому всесвіті; ознайомили з шляхами вербування людей;  надали поради присутнім щодо конкретних дій на випадок викрадення чи поневолення; надали інформацію про телефони  національної гарячої лінії та ін.

На базі Путивльського бюро по наданню безоплатної правової допомоги відбулася зустріч з провідним спеціалістом Южаковою Анастасією Євгенівною, яка в ігровій формі ознайомила студентів з правилами звернення і наданням вторинної допомоги. Студенти побували в ролі заявників та отримали навички щодо складання документів.

Цього ж дня  студентство з нетерпінням чекало гумористичний номер від студентів 4-го курсу. На чолі з куратором групи Лисовим Віктором Івановичем вони порадували присутніх у залі своєю акторською майстерністю.

Цікавим і пізнавальним було засідання «круглого столу»  із  провідними спеціалістами -правниками міста Путивля: начальником Путивльського відділу ДРАЦСу Шульгою Валентиною Федорівною та головним спеціалістом  служби у справах дітей Путивльської РДА Шуляковим   Сергієм Олександровичем.

З великою зацікавленістю студентська молодь слухала виступи фахівців, у яких обговорювались важливі моменти правоосвітньої роботи.

У центрі тижня права,  який проводили студенти  спеціальності «Право» під керівництвом викладачів,  – правоосвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», в рамках реалізації якого  були висвітлені питання  порушення прав громадянина та способів їх захисту.

Останній день Тижня закінчився спортивними змаганнями для викладачів і студентів.

Переглядів: 165 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 377
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0