Головна » 2016 » Квітень » 28 » «Свою Україну любіть…»
13:06
«Свою Україну любіть…»

Шляхи історії становлення державності, урочисте внесення прапора , палкі слова любові до Батьківщини, гімн у  виконанні  ансамблю дівчат – все це створювало в залі атмосферу патріотизму і гордості за свою державу.

Події  на Донбасі не залишилися поза увагою студентів: була запалена свічка пам’яті, а всіх полеглих в різні періоди історії за незалежність України вшанували хвилиною мовчання.

Студентство переконане, що їх Батьківщина буде вільною, незалежною і заможною країною.

Глядачі із захопленням слухали пісні у виконанні дуету у складі Грібаня В., та Черненко І.,  виразне  читання студентів Приходько К., Кадуріної С., Сиворакші А., Сладкевич А., Невесенко С. та ін. Сподобався всім вірш Т. Шевченка у виконанні Непомнящого М., а  ансамблі ложкарів викликав та танцювальний викликали шквал оплесків.

Логічним завершенням заходу стало пригощання всіх присутніх короваєм.

Колісник В.М., завідувач навчально-методичного відділу з питань ліцензування та атестації закладів освіти Сумського інституту  післядипломної освіти, відповідальний секретар регіональної експертної ради з ліцензування та атестації закладів освіти Сумської області  по  завершенні заходу сказала, що всіх присутніх на  виховній годині вразили акторські здібності студентів, їх сценічна майстерність,  згуртованість і бажання максимально передати глядачам свої відчуття і емоції. Подякувала всім учасникам заходу за підготовку і проведення виховної години.

Нехай слова великого Кобзаря:  «Свою Україну любіть»  стануть девізом життя кожного українця,   і тоді напевно наша держава буде вільною, щасливою і заможною. 

Переглядів: 258 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 301
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0