Головна » 2016 » Листопад » 24 » Святкуємо День студента
07:17
Святкуємо День студента

 Так, був проведений конкурс студентських фоторобіт «Я люблю…».  Перемогу в конкурсі здобули студенти 38-А групи (куратор Супрун А.В., староста Гончаренко Я.)

Цікаво і змістовно пройшов круглий стіл активістів студентського самоврядування на тему: «Формування лідерських  якостей через роботу в органах студентського самоврядування».

Студенти старших курсів, а саме:  Невесенко С., Сиворакша А., Дворник К., Смирнов М., Грібань Х., Марченко О. поділились своїм досвідом роботи в студраді  коледжу , наголосивши на тому, що набутий досвід їм  стане у нагоді у подальшому житті, а активна громадська позиція сприятиме у їх кар’єрному зростанні.

Студенти випускних груп  підготували цікаву і змістовну розважальну програму  для всього колективу коледжу «А  наостанок я скажу…» і навіть залучили до участі кураторів груп!

Від адміністрації закладу привітав студентів заступник директора з навчальної роботи Ребрик Р.М. та нагородив Почесними грамотами за успішне навчання і активну участь у громадській роботі та роботі в органах студентського самоврядування старост випускних груп Ворону А., Грібань Х., Гринько В., Марченко О., Сиворакшу А.

 Лунали теплі слова на адресу викладачів, добрі побажання своїм одногрупникам та студентам молодших курсів , ліричні пісні і дотепний гумор вдало поєднувались у виступах студентів  і налаштовували всіх на позитив.

Тож побажаємо всім нашим студентам міцних знань і цікавого студентського дозвілля!

 

 

Переглядів: 452 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0