Головна » 2017 » Березень » 23 » Сім кольорів щастя
11:51
Сім кольорів щастя

Кожна людина хоча б один раз у своєму житті замислювалась над тим, що для неї щастя і чи існує воно взагалі як таке.

Ще давньогрецькі філософи намагалися пояснити це поняття, зрозуміти його сенс. Що таке щастя, кожен розуміє по-своєму, адже кожен з нас — індивідуальність.

Саме тому студенти першого курсу відділень правознавства та ветеринарної медицини(куратори:  Пилипенко С.П.,  Хилько С. М.) разом з бібліотекарями та практичним психологом коледжу зібралися у читальній залі на  годину спілкування «Сім кольорів Щастя».

У бібліотеці панувала дружня, приємна атмосфера.

Практичний психолог коледжу Олена Воронова, поділилася з присутніми своїм баченням щастя,  запропонуала переглянути фрагмент фільму Оксани Байрак «Позднее раскаяние», де один із героїв пояснює суть щастя.

 Психолог запропонувала  виробити «гормони щастя» - ендорфіни за допомогою посмішок, обіймів та шоколаду. Адже кажуть 7-8 обіймів у день роблять людину щасливішою. Та найбільше засяяли посмішки у студентів, коли Олена Миколаївна  пригостила  всіх шокодадними цукерками.

Готуючись до заходу, студенти разом з бібліотекарями зробили експрес-опитування серед нашої коледжанської родини, чи щасливі у нас люди і, що для кожного є щастя? Співробітник коледжу Ольга Голодова створила невеличкий відеоролик , який продемонстрували на заході. Це відео можна переглянути в інтернеті за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=_cJCTayi0Pw.

Студенти: Антикова Валерія, Булах Оксана, Володська Аліна, Заєць Вероніка, Золощенко Геннадій, Комова Анастасія, Кондрацький Микита, Лещенко Вадим, Сонцева Наталія, Срібранець Анастасія, Толкачов Євген розповіли присутнім про сім кольорів щастя: перший колір щастя  -  це життя; другий колір щастя  -  це Батьківщина, ім’я якій  - Україна; третій колір щастя  - це знання; четвертий колір щастя  - бачити навколишній світ у різнобарв’ї, у формах і кольорах, рухах і в спокої; п’ятий колір щастя  - це можливість відчувати світ на дотик; шостий колір щастя  -  Краса, Світло, Добро;  сьомий колір щастя  - це  мрії.

Юнаки і дівчата декламували вірші, співали пісні.

 

Куратор  Хилько Сергій Михайлович торкнувся дуже болючої і дуже актуальної теми: миру та  щастя без війни…

На завершення години спілкування всі учасники отримали різнокольрові смайли,

на яких написали своє бачення щастя

 і тепер ці яскраві посмішки зі студентськими надписами прикрашають бібліотеку.

 

 

 

Переглядів: 297 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 286
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0