Головна » 2015 » Лютий » 13 » «Розпитаю про любов…»
08:11
«Розпитаю про любов…»

      Про кохання, найкраще з почуттів, дарованих людині Богом, сказано багато щирих, захоплюючих слів, створено найчудовіші картини, складено найліричніші мелодії. Прекрасне, величне почуття, яке надихає людину на вчинки, на створення шедеврів.

     У цьому переконалися студенти переглянувши презентацію «Лише кохання вічне і єдине», яка розповідала про величні історії кохання: Данте і Беатріче, Рембранта і Саскії, Олександра Пушкіна та Наталії Гончарової, Сергія Єсеніна та Айседори Дункан та ін. А також книжкову виставку «Поговоримо про кохання…», на якій експонувалися художні твори, інформація з мережі Інтернет, статті з журналів та газет. Прикрасили виставку ляльки Пушкіна та Гончарової виготовлені студентами та «Деревце кохання», де на червоних серцях  різними мовами світу написано: «Я тебе кохаю».

     А як зворушливо писала листа коханому пушкінська Тетяна Ларіна(у виконанні Тетяни Забіяки).

     «Кохання і тільки кохання повинно бути в основі кожного шлюбу», — стверджував вуста­ми своїх персонажів автор «Сватання на Гончарівці» Г.Квітка-Основ'яненко, яких так вдало втілили Дар’я Шибаєва та Артем Коваленко.

     Студентки відділення правознавства Альона Цапковата та Дар’я Іщенко декламували вірші про кохання сучасних авторів та виконали пісню з репертуару НеАнгелів.

     Торкнулися такої теми як кохання і війна, що є на сьогодні дуже актуальною.

     На завершення заходу бібліотекарі підготували для всіх присутніх так звані «любовні ворожіння» на віршах. І не важливо, в якому столітті чи в якій країні ми живемо, всі підвладні КОХАННЮ. Адже кохання – не просто прекрасне почуття. Воно найтендітніше, чисте, витончене, як кришталь.

     Так було і так є. Якщо й далі буде – про це скажуть наступні покоління.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 455 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 427
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0