Головна » 2016 » Лютий » 17 » Подарунок бібліотеці
10:30
Подарунок бібліотеці

Один з найстаріших культурних закладів Сумщини – Путивльський краєзнавчий музей володіє унікальною колекцією оригінальних предметів з археології, етнографії, прикладного та образотворчого мистецтва, нумізматики, документів XVII-XX століття, раритетних книг XVIII-XX ст., старовинної зброї тощо. Створення музею і початок формування колекції пов’язані з ім’ям його першого директора Петра Максимовича Коренєва. На честь 150 річчя з його дня народження були запрошені на засідання круглого столу «Покликання душі».

Наукові співробітники музею розповіли присутнім цікаві факти з біографії нашого земляка, продемонстрували колекцію оригінальних металевих підсвічників та канделябрів, познайомили з планом оновлення деяких експозицій музею, одна з яких присвячена історії нашого закладу, зокрема славнозвісній бібліотеці Маклакова.

Були присутні краєзнавці Путивля, Глухова, Бурині, наукові дослідження яких були неоднократно надруковані у Путивльському краєзнавчому збірнику, восьмий випуск якого було презентовано на даній зустрічі та подаровано всім навчальним закладам та бібліотекам міста.

Переглядів: 186 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 293
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0