Головна » 2017 » Квітень » 7 » Нетикет. Традиція та культура інтернет - спільноти
11:51
Нетикет. Традиція та культура інтернет - спільноти

На „території” Інтернету, як і в будь-якій сфері людських відносин, панують свої правила поведінки, існують певні традиції, своєрідна культура спілкування, що має власну назву – нетикет (nettiqete), мережевий етикет. Темі нетикету була присвячена інформаційна година, підготовлена бібліотекарями та студентами другого курсу відділення ветеринарної медицини( куратор Демцун О.В.).

 

Учасники познайомились з мережевою термінологією, правилами електронного листування та спілкування у соціальних мережах.

У гості до юнаків і дівчат завітала Мері Поппінс ( Анастасія Вольхіна) - експерт з етикету, яка познайомила з основними правилами поведінки у світовій павутині

та зробила опитуваня присутніх :" Соціальні мережі - за чи проти?"

Проаналізувавши анкети студентів, можна сказати, що 86% позитивно відноситься до соціальних мереж, бо вони є своєрідним засобом спілкування, 49% навіть відчувають залежність від соціальних мереж,  адже  98%  опитуваних відвідують  їх щодня, проводячи  у віртуальному середовищі по 5-7 годин. Якщо  соціальні мережі закриють, то більшість юнаків та дівчат будуть незадоволені, а от коли соціальні мережі стануть  платними, то 80%  молоді  не стануть витрачати на це гроші.

Дуже приємно, що по закінченні заходу студенти дякували за цікаву інформацію  і тепер знають,що робили неправильно.

Переглядів: 279 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 377
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0