Головна » 2017 » Лютий » 14 » На технологічому відділенні – випуск студентів!
14:05
На технологічому відділенні – випуск студентів!

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей, батьків.

Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з оголошення наказу про завершення навчання, а далі лунали слова привітання від представників районної влади, директора коледжу Тельонкова О.Є., заступника директора з навчальної роботи Ребрика Р.М., заступника директора з виховної роботи Царьової Л.О., куратора, батьків та гостей.

Дипломи з відзнакою отримали студентки Пєшкова Вікторія та Котенко Аліна,  кращі студенти відділення за успіхи у навчанні і активну участь у громадському житті коледжу  були нагороджені Почесними грамотами, а саме: Марченко Олена, Пєшкова Вікторія,  Котенко Аліна, Колосов Євген, Корчан Олександр, Ступиця Анастасія, Толкачов Олександр, Якшин Сергій.

Зі сцени актової зали офіційно і з повагою та любов’ю випускники дякували викладачам за навчання, виховання та турботу і вітали один одного з тим, що шлях, пройдений ними в коледжі був вдалим і успішним, а на завершення - отримали благословення від настоятеля Спасо-Преображенського собору отця Богдана.

Впевнені, що наші випускники виправдають надії наставників-викладачів, будуть успішними в житті та гордо нестимуть звання випускника технологічного відділення Путивльського коледжу Сумського НАУ.

Харламова О.О., завідувач технологічним відділенням Путивльського коледжу СНАУ

Переглядів: 582 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0