Головна » 2016 » Жовтень » 7 » «Михайло Грушевський – обличчя української історії»
08:05
«Михайло Грушевський – обличчя української історії»

У коледжі було проведено ряд заходів , присвячених цій знаменній подіїї , а саме: бесіди «Михайло Грушевський – голос історії», історичні читання «Життя, віддане Україні», а студенти  25-Б гр. разом з викладачем історії підготували і провели урок пам’яті «Михайло Грушевський – обличчя української історії» і запросили  студентів першого курсу технологічного відділення.

«Діяльність і творчість М.Грушевського творять цілу епоху в інтелектуальному, науковому, національно-культурному і державному розвитку Нової України», -такими словами розпочали свої виступи студенти.

Звернули увагу слухачів на те, що під керівництвом визнаного, авторитетного лідера українського руху Центральна Рада за короткий час пройшла шлях від гасел національно- культурної автономії до проголошення суверенної Української Народної Республіки (січень 1918) та її Конституції (квітень 1918).

Викладач Лєоньков А.М. підвів підсумок, зазначивши, що останні роки, а саме:  1931–1934 рр. Грушевський проживав у Москві під постійним наглядом більшовицької таємної поліції. Працював над десятим томом “Історії України-Руси”, який був підготовлений до друку донькою Катериною та виданий вже по смерті історика на початку 1937 р.

А потім студенти переглянули фільм «Пишемо істрію: М.Грушевський». 

Переглядів: 251 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 301
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0