Головна » 2016 » Січень » 22 » Майстер-клас з ІКТ
07:13
Майстер-клас з ІКТ

20 січня 2016 року в коледжі згідно з планом відбулося перше відкрите засідання нещодавно створеної творчої групи по впровадженню інформаційно-комунікаційних технологій. Її керівник досвідчений викладач вищої категорії, викладач-методист Приміна Світлана Іванівна провела майстер-клас по використанню програми Power Point. Ця програма призначена для розробки презентацій. Вона виявилась найбільш успішною у практичній роботі і є сьогодні електронним засобом загального призначення.

Запрошені викладачі з зацікавленістю на наочних прикладах довідалися про те, що програма Power Point дозволяє: використовувати в презентаціях для підтвердження слів доповідача і більш чіткого вираження думок графіки, таблиці, діаграми, звуки, музику, відео фрагменти, створювати анімації, публікувати презентацію в інтернеті або в локальній мережі.

Члени творчої групи планують і в подальшому проводити активну роботу над вирішенням головної науково-методичної проблеми року,  а саме – пошуком інноваційних форм та методів навчання для підвищення якості освітнього процесу. На наступному засіданні відбудеться обмін досвідом провідних викладачів з питань удосконалення використання інформаційно- комунікаційних технологій із залученням і молодих спеціалістів.

Довгаль І., методист коледжу

Переглядів: 218 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 293
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0