Головна » 2017 » Մարտ » 15 » Кубок Єпіфановича - 2017
12:49
Кубок Єпіфановича - 2017

Четвертий рік поспіль у нашому коледжі проходять змагання з настільного тенісу, присвячені пам’яті викладача, тренера, ветерана фізичної культури та спорту Новікова Леоніда Єпіфановича.

У цьому році взяли участь 84 учасники з Кролевця, Глухова та Глухівського району, з Бурині та Буринського району, м. Суми та м.Конотоп, Білопільського та Середино-Будського районів, а також з м. Путивля та с.Мазівка, вперше на нашому турнірі взяли участь спортсмени із сіл Нова Слобода, Юр’їве, Ревякіне.

Змагання проводились на 10 столах у 4 категоріях:

• «Юнаки до 16 років»
  • «Жінки»
  • «Чоловіки до 40 років»
  • «Ветерани 40+»

У молодшій категорії «Юнаки до 16 років» перемогу виборов Бутов Євген із с. Слобода Буринського району.

На другому місці путивлянин Літвінов Богдан.

Бронзовим призером став Шпаков Данило із м.Глухів..

Серед дівчат третє  місце зайняла Ліпунова Вікторія (м.Глухів)

За 1-2 місце зійшлись Палажченко Юлія (м.Глухів) та Чабан Юлія (м.Кролевець) перемогу виборола Палажченко Юлія.

Вперше на цьому турнірі була поділена чоловіча категорія на «Чоловічу до 40 років» та «Ветерани 40+»,

У категорії «Ветерани 40+» всі призові місця зайняли путивльські спортсмени, третім став Осадчий Віктор, другу сходинку посів Стрижак Сергій, перемогу здобув Іноземцев Олександр.

У категорії «Чоловіки до 40 років» бронзову нагороду виборов Руденко Іван с.Мазівка, срібло – Багнюк Денис м.Кролевець.

Переможцем турніру став найсильніший гравець м.Путивль, кандидат у майстри спорту з настільного тенісу - Іноземцев Вадим.

Найстаршим учасником був Мартинов Микола Семенович – 80 років.

Молодші учасники були нагороджені призами від голови районної ради Южакова Євгена Івановича.

Дякуємо головному спонсору турніру Якименку Роману Юрійовичу та ТМ «Золото інків» за допомогу у проведенні турніру.

Дякуємо нашим інформаційним спонсорам: районній газеті «Путивльські відомості» та Путивльському телебаченню «Гранд ТВ».

Переглядів: 1008 |