Головна » 2018 » Червень » 4 » конференція для творчої молоді «Перспектива 2018»
06:49
конференція для творчої молоді «Перспектива 2018»

26 квітня 2018 року в ДВНЗ «Маріупольський будівельний коледж» відбулася ІІ Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді «Перспектива»  на тему: «Тенденції та перспективи розвитку науки очами творчої молоді», метою проведення якої є розкриття інтелектуального потенціалу студентів, учнів та школярів; створення цілісної скоординованої системи з виявлення, розвитку, підтримки і стимулювання талановитої молоді.

Були запрошені взяти участь у конференції студенти вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації, учні професійних ліцеїв та загальноосвітніх шкіл України.

Студенти 1-го та 2-го курсів  економіко-правового відділення нашого коледжу разом із керівниками - викладачами також взяли участь у конференції та опублікували наукові статті у збірнику матеріалів, саме: Сімкович Софія, Скляренко Аміна, Романович Тетяна, Вербицький Костянтин.

Усі учасники  конференції отримали сертифікати про участь у ІІ Всеукраїнській науковій очно-заочній конференції для творчої молоді «Перспектива-2018».

Керівники - викладачі Бутова О.О., Бабенко Н.С., Фатєєв А.І., Міщенко Д.О. також отримали  сертифікати учасників.

Зичимо успіхів нашій творчій молоді та викладачам  і чекаємо на подальші досягнення !

Переглядів: 192 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 385
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0