Головна » 2015 » Листопад » 27 » Голодомор: залишитися людиною
13:12
Голодомор: залишитися людиною

Були  підготовлені змістовні  матеріали та презентація з даної теми.

Зокрема, студенти зазначили, що Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів.

Комуністичний режим намагався не тільки приховати правду про Голодомор в Україні, але й назавжди знищити крихти пам’яті про цей злочин. Небезпечним було не тільки писати про це в пресі, листах до партійних «вождів» або ж родичів за кордон, але навіть згадувати в приватних щоденниках. Будь-який необережний запис міг зруйнувати життя, вилитися в десятиліття таборів ҐУЛАҐу. Однак, попри всі небезпеки, у найважчі часи знаходилися люди, що, відчуваючи свою відповідальність перед наступними поколіннями, не могли мовчати, намагалися розповісти правду.

         Лєоньков А.М. нагадав В 2015 році День пам’яті жертв голодомору припадає на

28 листопада.

 А також зазначив, що Український інститут національної пам’яті пропонує спеціальну тему Дня для підкреслення певного аспекту трагедії Голодомору 1932–1933 рр. Цього року такою темою є «Люди правди» – особливе вшанування пам’яті людей, які ризикуючи кар’єрою, свободою або навіть життям зробили все, щоб зберегти та поширити правдиві відомості про Голодомор. Гасло заходів 2015 р. – «Щоб світ знав».

         Крім того, у коледжі на інформаційному екрані демонструються слайди про цю страшну трагедію, була запалена свічка памяті, у бібліотеці коледжу оформлена тематична книжкова виставка «Не дамо сгасити свічку памяті»,

а також студенти взяли участь у районному вечорі-реквіємі, що відбувся у краєзнавчрму музеї «України гірка пам'ять».

 

Переглядів: 244 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 293
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0