Головна » 2016 » Березень » 29 » Форум студентських лідерів
11:54
Форум студентських лідерів

Наш коледж представляли: голова ради самоврядування відділення ветеринарної медицини, голова ради гуртожитку Смирнов Максим та голова ради самоврядування бухгалтерського та комерційного відділень Невесенко Світлана.

На форумі студенти навчилися бути медіаграмотними: бачити різницю між інформуванням та пропагандою, розпінавати фейки та джинсу, аналізувати інформацію.  

     

Під час проведення  тренінгу «Аналіз бюджетної політики в сфері освіти» говорили про фінансування навчальних закладів, дізналися, з чого складається бюджет навчального закладу, які є основні статті витрат, як діяти, коли  вимагають хабар та як боротися з проявами корупції. Вдалося напрацювати багато проектних ідей в рамках програми «Аctive Citizens», серед яких: "КРУТИіЗНАй" (велоекспедиція з метою дослідження культурної спадщини та традицій з перших вуст),  систематична профорієнтаційна робота з дітьми-сиротами з інтернатів "Долоні Щастя", Еко-конкурс по збору сміття, Краєзнавчий обласний квест "100 добрих справ" і т.ін.

«Ми отримали знання та добру порцію мотивації для того, аби бути активними, розвиватися та реалізовувати власні ідеї! Нам дуже сподобалось!», - такий висновок наших студентів після завершення форуму.

Переглядів: 202 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 301
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0