Головна » 2015 » Лютий » 22 » Екскурсія на молочний завод
17:13
Екскурсія на молочний завод

Студенти 3 курсу технологічного відділення 18 лютого 2015 року в рамках практичного навчання побували на екскурсії на філії «Сумський молочний завод» ДП «Аромат» м.Суми.

На базі сучасних технологій підприємством проводиться переробка молочної сировини та виробляється продукція з незбираного молока.

Працівник підприємства Новак Ганна Миколаївна організувала ознайомлювальну екскурсію, в якій змістовно розповіла про історію підприємства, ознайомила студентів з технологічними процесами і обладнанням при виробництві молока питного, сирів виду «Моцарелла», «Адигейський», «Бринза», кисломолочного кефіру, сиркових виробів і т.ін.

Тиква Ірина Миколаївна організувала і провела для студентів дегустацію молочної продукції. Студенти із задоволенням скуштували запропоновані зразки кефіру, кисломолочних сирів, сметани, сиру «Моцарелла» і «Адигейський», глазурованих сирків і зробили висновок, що продукція заслуговує найвищої оцінки.

Також студенти технологічного відділення відвідали і Сумський національний аграрний університет. Доцент факультету харчових технологій Тищенко Василь Іванович ознайомив студентів з напрямом підготовки факультету і провів екскурсію по підрозділам університету. Студенти зацікавились навчальним закладом і висловлюють бажання продовжити навчання саме в цьому університеті.

Студенти та викладачі коледжу  висловлюють подяку декану факультету харчових технологій  Радчуку Олегу Володимировичу і директору  філії  «Сумський молочний завод»  ДП «Аромат» Бєлік Людмилі Вікторівні  за організацію екскурсії.

 

Завідуюча технологічним відділенням Харламова О.О.

Переглядів: 539 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 427
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0