Головна » 2016 » Лютий » 15 » Ділимось досвідом роботи
19:27
Ділимось досвідом роботи

Згідно з графіком викладачі, що атестуються в цьому році, розпочинають цикл відкритих занять. Своєю педагогічною майстерністю поділилась з колегами викладач вищої категорії Простакова Олена Іванівна, провівши відкрите заняття з біології для студентів 14-19 групи.

Олена Іванівна відразу задала високий темп уроку, що був підтриманий студентами, які активно включились в обговорення тематики заняття, проявили достатні знання під час опитування за методиками мозкового штурму, аукціону ідей, шифрованого диктанту, розв’язування задач та на протязі всього часу були охоплені роботою.

Різноманітність методів і форм роботи викладача, вдале поєднання мультимедійної презентації з лекційним викладенням матеріалу,наявність проблемних завдань для студентів, диференційний підхід, прояв міжпредметних зв’язків через призму обраної професії, вміння донести теоретичний матеріал в доступній формі на високому науковому рівні залишили небайдужими як молодих, так і більш досвідчених колег. Тому обговорення підсумків проведеного заняття виявилось досить жвавим та конструктивним. 

Переглядів: 242 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 301
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0