Головна » 2016 » Червень » 1 » День відкритих дверей – 2016
12:41
День відкритих дверей – 2016

Привітав абітурієнтів і батьків на заході директор коледж Тельонков О.Є., наголосивши на тому, що в Україні активно розвивається аграрний сектор і потреба у фахівцях постійно зростає.

Потім майбутні бухгалтери, комерсанти, юристи, ветеринари та технологи  в цікавій формі розповіли майбутнім абітурієнтам про особливості та перспективи  своєї професії,

а учасники художньої самодіяльності подарували гостям  чудові номери.

На заході  були присутні випускники 9-х та 11-х класів та їх батьки із Путивльського, Глухівського,  Буринського, Кролевецького  та інших районів області.

Для слухачів підготовчих  курсів було проведено вихідне тестування. Всі слухачі показали належний рівень підготовки, а найкращі результати мають Харченко Наталія (с. Чумакове, Буринський  р-н), Васильєва  Ірина (м. Конотоп), Володська Аліна (с. Полошки, Глухівський р-н), Ночовна Юлія (м. Шостка), Собадашова Вікторія (м. Путивль) .

По завершенню майбутні абітурієнти разом з батьками зустрілися з адміністрацією коледжу,  дізналися про особливості цьогорічної вступної кампанії. 

Ласкаво просимо до коледжу, любі випускники!

Пропонуємо Вам вступати на наступні відділення: бухгалтерське, ветеринарної медицини, комерційне, технологічне, правознавства.

Чекаємо Вас!

 

Переглядів: 363 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 301
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0