Головна » 2017 » Листопад » 24 » Цінності, яким немає ціни
11:30
Цінності, яким немає ціни

Студенти другого курсу економіко-правового відділення на чолі з куратором Есмановою Л.І. підготували і провели відкриту виховну годину «Цінності, яким немає ціни», порушивши такі вічні і завжди актуальні питання добра, порядності, чуйності, милосердя і  співчуття.

Студенти (староста Яроцька К.) ретельно готувались до виховної години: у фойє на інформаційному екрані транслювались відеоролики про добро, милосердя, порядність;  тематично оформлена актова зала крилатими висловами про основні моральні цінності людини, були підібрані чудові презентації і надзвичайно емоційні відеоролики.

Тимощенко Н., Ситник А. , Колосов Б., Сабадашова В., розпочали виховну годину чудовими словами:   Даруй усмішку людям,   Остерігайся зради,  Будь стриманим, люб`язним,   Радій усякій перемозі, Отримуй ласку в Бозі.

Отак живи щодня і запанує в світі Доброта.

Ведучі виховної години Невесенко О. та Загинайлов О. наголосили на тому, що людина завжди повинна творити добро і від цього світ стане набагато кращим.

Студенти Миколаєнко Є., Мартиненко М., Вербицький К. прочитали поезії про добро.

Не залишили поза увагою і таке важливе питання як любов і повага до батьків, а Невесено О. проспівала ліричну пісню про тата.

Дуже сподобались глядачам і танцювальні номери, які підготували студенти.

 Куратор групи Любов Іванівна звернула увагу на те, що студенти нашого коледжу постійно беруть участь у благодійних акціях, допомагають мешканцям міста, які потрапили у складні життєві ситуації.

Завершився захід піснею «А ми бажаємо Вам добра», яку виконували всі студенти групи., а глядачі стоячи аплодували учасникам, дякуючи за отримані позитивні емоції.

Давайте будемо завжди пам’ятати, що

                                Зло нічого не дає, крім зла.

Вмій прощати, як прощає мати,

На добро – добром спіши воздати –

Мудрість завжди доброю була

 

Переглядів: 389 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 377
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0