Головна » 2019 » Квітень » 16 » Зустріч в.о. міністра аграрної політики та продовольства України із представниками влади та агробізнесу району
12:48
Зустріч в.о. міністра аграрної політики та продовольства України із представниками влади та агробізнесу району

В.о. міністра Ольга Трофімцева у читальній залі бібліотеки коледжу провела зустріч із представниками  районної  та міської влади, представниками агропідприємств, бджолярами району щодо перспектив розвитку різних напрямків аграрного сектору в районі, державних програм підтримки агровиробників .

Окрему увагу приділила Ольга Василівна питанню розвитку бджільництва як галузі в Україні і на Путивльщині зокрема. Були порушені питання паспортизації пасік,  посівів медоносів, обробки посіві пестицидами і як наслідок – потрава бджіл. Багато питань з цього приводу задав голова ГО «Бджільництво Путивльщини» О. Тельонков.

 В.о. міністра наголосила, що зараз відпрацьовується законодавча база з даного питання, але багато проблем  можна уникнути чи вирішити через діалог агровиробників і бджолярів, адже ці галузі взаємокорисні один для одного.

А потім були питання-відповіді на актуальні питання аграріїв та керівників району.

На завершення зустрічі голова спілки «Бджолярі Путивльщини», викладач коледжу Тельонков О.Є. вручив в.о. міністра «бочонок» липового меду та побажав успіхів у подальшій роботі.

 

Переглядів: 153 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 428
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0