Головна » 2018 » Травень » 23 » Зустріч майбутніх випускників коледжу з директором Путивльської районної філії Сумського ОЦЗ - Спориш Ольгою Василівною.
08:12
Зустріч майбутніх випускників коледжу з директором Путивльської районної філії Сумського ОЦЗ - Спориш Ольгою Василівною.

З метою надання інформації про стан ринку праці та послуги служби зайнятості директор Путивльської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Спориш Ольга Василівна та юрист Акулінський Андрій Анатолійович (випускник коледжу) разом з фахівцем профорієнтації випускників Путивльського коледжу СНАУ Бутовою О.О.  22 травня 2018 року провели зустріч із майбутніми випускними коледжу.

Ольга Василівна відмітила, що випускники зіткнуться з проблемою  адаптації на першому робочому місці.

Також ознайомила присутніх з порядком та умовами участі в роботах тимчасового характеру, звернула увагу на те, що такий вид робіт є засобом реалізації політики зайнятості населення, який пом’якшує напругу на ринку праці, а також дає можливість пройти трудову адаптацію безпосередньо на робочому місці і отримати джерело доходу у скрутний з матеріальної точки зору період.

Директор Путивльської районної філії Сумського обласного центру зайнятості відповідала на задані питання.

Ольга Василівна дала поради щодо складання резюме та пошуку вакансій, у т.ч. із застосуванням інтернет-ресурсів: RABOTA-TUT.UA та https://sum.dcz.gov.ua/.

З цікавістю слухали студенти випадки із життя, які директор філії згадував із своєї практики.

Студенти дізнались багато корисної інформації щодо можливостей подальшого працевлаштування.

Адміністрація закладу висловлює щиру вдячність Спориш Ользі Василівні за змістовну зустріч і за надану можливість співпраці з Путивльською районною філією Сумського обласного центру зайнятості .

                                                              Бутова О.О., фахівець 

                                                                        профорієнтації випускників

 

Переглядів: 253 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 385
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0