Головна » 2018 » Травень » 31 » Знайомство з історією рідного краю
10:03
Знайомство з історією рідного краю

Яскравого травневого дня ми, студенти першого курсу відділення ветеринарної медицини, відвідали історичні місця села Нова Слобода Путивльського району.

 Спочатку ми відвідали Музей горюнської культури, де ознайомились з умовами життя мешканців с. Нова Слобода та с. Ліново, яких раніше називали «горюнами». Побували в типовому для минулого століття будинку. Там ми побачили: побутові речі, якими користувалися «горюни», справжній млин, прялку, інвентар для обробки огороду, чим та як прасували раніше одяг.

Далі ми відвідали пам’ятник «Дзвін скорботи», де були шоковані почутим, а саме, 7 липня 1942 року на свято Івана Купала фашистський каральний загін вбив за один ранок 586 мешканців  с. Нова Слобода. Читаючи викарбовані  на плитах імена та вік загиблих, ми були приголомшені: 3 місяці, 86 років, 5 років, до 1 року, 12 років, 17 років, 40 років. Невже таке може скоїти людина?! Невже це взагалі може бути?! Але цього не викреслити з історії. Ми запалили свічки – вшанували  пам'ять безневинно убієнних.

Далі ми продовжили подорож і поїхали до Софроніївського монастиря, збудованого в ІХ ст., котрий стоїть на верхівці Чудної гори. У нас перехопило подих від краси побачених краєвидів. На території монастиря ми відвідали храм, там ми вклонились Чудотворним іконам, помолились за своє здоров’я а за здоров’я своїх близьких, придбали обереги та ікони. Також була проведена екскурсія до підземного храму, келій, у яких мешкали монахи, що знаходились в печерах монастиря. На подвір’ї ми обіймали величезні дуби, одному з яких 800 років, а другому 600 років.

Ми отримали велике задоволення від побаченого на цій екскурсії. Ми бажаємо, щоб в Україні був мир та спокій, щоб всі пам’ятали трагедію Нової Слободи…

Хочемо виразити велику подяку нашому улюбленому куратору Гудімовій А.К. за організацію і проведення такої цікавої екскурсії ї.

Студенти 15 групи

Переглядів: 223 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 385
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0