Головна » 2017 » Грудень » 8 » Засідання педагогічної ради
14:05
Засідання педагогічної ради

Перед початком екзаменаційної сесії відбулось чергове засідання педагогічної ради коледжу. Завідувачі відділень Кириленко О.М., Харламова О.О., Хилько С.М. надали інформацію щодо завершення освітнього процесу на відділеннях за 1 семестр. Особлива увага була приділена допуску студентів до складання екзаменаційної сесії та ДПА.

Про результативність і продовження профорієнтаційної роботи надав інформацію секретар приймальної комісії Лисов В.І.

Аналіз стану викладання спеціальних дисциплін спеціальності «Харчові технології» здійснив заступник директора з навчальної роботи Ребрик Р.М. Було відзначено високий професійний рівень викладачів, їх уміння сформувати у студентів теоретичні знання та практичні навички. За результатами доповіді педагогічною радою було визнано роботу викладачів технологічного відділення задовільною та окреслені заходи з поліпшення підготовки фахівців.

У порядку контролю було заслухано інформацію Бутової О.О. щодо виконання рішення педагогічної ради від 15.12.2016р. з питання «Удосконалення матеріально-технічної бази коледжу для проведення практик студентів».

Директор коледжу Тельонков О.Є. підвів підсумки роботи педагогічної ради. Зокрема, Олександр Євгенович наголосив на питанні про місце коледжу в системі вищої освіти, а також акцентував увагу на вирішенні поточних проблем.

Переглядів: 242 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 362
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0