Головна » 2017 » Березень » 17 » Залучення фахівців-практиків до проведення навчальних занять
07:31
Залучення фахівців-практиків до проведення навчальних занять

Начальником  Путивльського районного відділу державної виконавчої служби у Сумській області Зєновою Оксаною Василівною було проведено лекційне заняття з дисципліни   «Виконавче провадження» для студентів 4-го курсу відділення правознавства.

У ході бесіди вона розповіла студентам, що являє собою виконавче провадження; які встановлені вимоги до виконавчого документа та його обов’язкові  реквізити; про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання рішення суду; про строки прийняття рішень виконавцями та вчинення виконавчих дій; умови звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника; про автоматизовану систему виконавчого провадження; про  сторони та учасників  виконавчого провадження згідно ЗУ «Про виконавче провадження»  та зміни у ньому.

       Оксана Василівна на прикладі показала нам справу, яка була сформована на підставі виконавчого листа суду, щоб ми мали уявлення, які саме документи додаються до  виконавчого провадження, а також відповіла на наші запитання.

       Дякуємо за змістовну і  корисну інформацію,  а також за надану нам можливість відвідувати практичні заняття на базі даної установи.

                                                                           

                                                                            Студенти 46 групи

                                                                            економіко-правового відділення

 

Переглядів: 181 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 293
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0