Головна » 2016 » Червень » 24 » Віртуальний екологічний круїз
08:44
Віртуальний екологічний круїз

Усе необхідне для життєдіяльності людина отримує з природи: повітря, воду, сировину для промисловості. Людське суспільство як частина природи може бути тільки в постійній взаємодії з нею. Вплив людини на навколишнє середовище є перетворюючим, що змінює її, причому далеко не завжди в кращу сторону, тому збереження природного середовища і розумна охорона природи - одна з най гостріших проблем, що стоять перед людством, особливо в сучасних умовах – наголосила викладач «Основ екології» Катерина Федорівна Фоміна.

Студенти: Бородіна Яна, Люшина Анастасія, Отюська Влада, Татаринова Анастасія підготували цікаві доповіді про охорону флори та фауни України.

А презентація, підготовлена викладачем, та невеличкі відеофільми дозволили всім присутнім поринути у прекрасний світ природи заповідних місць: природного заповідника «Михайлівська цілина», що знаходиться в Лебединському районі Сумської області, «Горгани», «Єланецький степ», біосферного заповідника «Асканія-Нова», що на Херсонщині та ін.

Бібліотекарі підготували виставку-інсталяцію «Нехай земля квітує всюди – природу збережімо люди!» та літературну хвилинку, де розповіли про цілющій український віночок. Кожна квітка в якому є лікарською рослиною і оберігає від усього злого.

Попереду літні канікули і, можливо, комусь з присутніх пощастить побувати у прекрасних заповідних куточках країни. А можливо, згодом,  хтось  стане господарем і охоронцем лісу чи просто доброю людиною, яка поведе своїх дітей на природу і навчить її любити.

Переглядів: 256 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 301
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0