Головна » 2016 » Вересень » 14 » Випускниця Путивльського коледжу СНАУ – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.
08:59
Випускниця Путивльського коледжу СНАУ – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.

Випускниця бухгалтерського відділення нашого коледжу  Трофімцева Ольга призначена заступником  Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції! Відповідне рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України  8 вересня 2016 року.

На посаді заступника Міністра з питань європейської інтеграції пані Ольга  представлятиме міністерство у відносинах з центральними органами виконавчої влади, міжнародними організаціями, дипломатичними представництвами України за кордоном, здійснюватиме переговори в межах компетенції. Також координуватиме роботу з розробки та реалізації державної аграрної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу у сфері міжнародних та зовнішньоекономічних відносин тощо.

До призначення Ольга Трофімцева була керівником проекту "Консультування України в питаннях аграрної торгівлі - в рамках повної та всеохоплюючої Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС".

Сам міністр, Тарас Кутовий, прокоментував дане призначення: «Реформування галузі не можливо без справжніх професіоналів у команді. Тому ми продовжуємо формування нової амбітної команди. Радий повідомити, що до команди Мінагрополітики долучилась Ольга Трофімцева, справжній спеціаліст, який має великій досвід у сфері міжнародних відносин. Впевнений, що за її допомоги прискоряться євроінтеграційні процеси».

Ми пишаємося своєю випускницею, віримо, що Ользі вдасться втілити всі свої сміливі професійні задуми в життя.

Бажаємо Вам, Ольго,  успіхів, наснаги та Божого благословіння!

Ми пишаємося Вами!

 

Переглядів: 456 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0