Головна » 2018 » Лютий » 6 » Випуск техніків-технологів
12:48
Випуск техніків-технологів

У  Путивльському коледжі СНАУ відбулися урочистості з нагоди закінчення коледжу студентами технологічного відділення спеціальності "Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів».

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей, батьків, незгасного ентузіазму адміністрації коледжу на чолі з виконуючим обов’язки директора Тельонковим О. Є.

І ось хвилююча мить – вручення дипломів випускникам. Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини. На адресу випускників прозвучали теплі слова від в.о. директора коледжу Тельонкова О.  Є. і заступника директора з навчальної роботи Ребрика Р. М.

Після привітання і оголошення наказу вони вручили випускникам дипломи молодшого спеціаліста.

Диплом з відзнакою отримали Ніколенко Анна, Онишкевич Владислав та Мартищенко Надія .

Урочистості у коледжі зазвичай відбуваються за участю відомих людей, творчих особистостей, друзів та гостей закладу. Цьогоріч на святі з особливим трепетом і неприхованою увагою слухали напутнє слово заступника голови Путивльської РДА Корнєва М.І., котрий вручив грамоту Ніколенко Анні, відмінниці навчання, голові студентської профспілки.

Радник голови Путивльської районної ради Брежнєва О.Б. також привітала випускників і вручила грамоту Мартищенко Надії, відмінниці навчання старості групи.

Відзнаку міського голови отримала Гончаренко Яна, староста групи.

Заступник директора з виховної роботи Царьова Л. О. відзначила найактивніших студентів під час навчання в коледжі, яким були вручені  грамоти .

Подяку від адміністрації та колективу коледжу за тісну співпрацю з навчальним закладом отримали батьки студентів Тохтамиша Артема і  Мартищенко Надії.

Лунали теплі слова вітань випускникам від батьків, кураторів груп, завідувача відділення.

У той святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу. Родинне дерево коледжу втратило 35 листочків, але держава здобула  стільки ж висококваліфікованих сеціалістів.

Маємо надію, що кожна молода людина, що отримала того дня диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника Путивльського коледжу СНАУ.

Харламова О.О., завідувач технологічним відділення

Переглядів: 339 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 394
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0