Головна » 2017 » Травень » 18 » Відкрита виховна година з нагоди річниці аварії на ЧАЕС
07:07
Відкрита виховна година з нагоди річниці аварії на ЧАЕС

Куратор групи Захарченко С.М. та студенти третього курсу  технологічного відділення підготували і провели відкриту виховну годину «Чорна квітка» до 31 річниці  аварії на Чорнобильській АЕС.

  Куратор групи Захарченко С.М. наголосив на тому що аварія на ЧАЕС – це найбільша екологічна катастрофа не лише в Україні, а і у цілому світі.

Студенти групи розповідали про події 26 квітня 1986 року, використовуючи документальні кадри та записи.  Крім України, Республіки Білорусь та Російської Федерації вплив Чорнобильської катастрофи відчули на собі Швеція, Норвегія, Польща, Великобританія та інші країни.

Зазначили, що, аварію на Чорнобильській АЕС світове товариство визнало катастрофою планетарного масштабу.

Студенти уважно слухали інформацію та хвилиною мовчання  вшанували ліквідаторів аварії, яких вже нема з нами.

На заході був присутній Лазоркін В. , ліквідатор аварії на ЧАЕС, який розповів студентам про те, як відбувалось усунення наслідків аварії, як виглядала покинута людьми територія, як люди ціною власного здоров’я, а дуже часто і життя, робили неможливе, зводячи до мінімуму наслідки катастрофи.

Минуло багато часу, але ми повинні пам’ятати про героїзм і подвиг ліквідаторів і максимально бережно ставитись до спільного дому – планети Земля.

 

Переглядів: 188 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0