Головна » 2017 » Жовтень » 10 » Відкрили двері для абітурієнтів-2018!
09:42
Відкрили двері для абітурієнтів-2018!

У перші дні осені Путивльський коледж Сумського НАУ  гостинно відкрив двері для випускників 9-х та 11 класів.

«Шановні абітурієнти-2018 та батьки, раді вітати вас у стінах Путивльського коледжу Сумського НАУ»,- такими словами зустріли ведучі майбутніх студентів нашого коледжу.

Формат зустрічі був витриманий більше в офіційно-діловому стилі: завідувачі відділеннями, голови циклових комісій розповіли студентам про можливості та перспективи тієї чи іншої професії.

Так, завідувач відділення ветеринарної медицини Демцун О.В. повідомив, що ветеринарний лікар – це одна із найгуманніших професій  і гарний ветеринарний лікар ніколи не залишиться без роботи, адже будувати кар’єру можна по-різному : це і власна справа, робота в ветлабораторіях, на  митниці, м’ясокомбінатах, аграрних фірмах тощо.

Кириленко О.М., завідувач відділення правознавства зазначила, що роль юристів у сучасному суспільстві зросла, оскільки жодна галузь чи сфера діяльності не може обійтися без висококваліфікованих фахівців права. Навчання на відділенні відбувається у тісній співпраці з правоохоронними органами, органами юстиції, нотаріату, що дозволяє підготувати конкурентоспроможного фахівця на ринку праці.

Есманова Л.І., кандидат економічних наук, голова циклової комісії обліково-економічних дисциплін наголосила на актуальності професій бухгалтера та комерсанта, підтвердивши свої слова успішним працевлаштуванням випускників економічного відділення: Трофімцева О. – заступник міністра аграрної політики України, Воронов С. – керівник мережі магазинів «Ельдорадо» в м. Харкові, Дорошенко В.- головний бухгалтер Сумського НАУ,  Мазін Ф. -комерційний директор магазину «Прораб» у м. Путивлі і т.д.

Харламова О.О., завідувач технологічного відділення зазначила, що харчова промисловість України залишилася єдиною галуззю, яка в умовах економічної кризи не лише не знизила обсягів виробництва, але і продовжує їх активно нарощувати. Ключовою фігурою сучасного виробництва стає висококваліфікований технолог, без якого підприємство працювати не може. Наші студенти успішно проходять практику на  провідних переробних підприємствах України, зокрема:  «С бабушкиной грядки», «Господарочка», «Ніжинський консервний завод», «Одеський консервний завод дитячого харчування».

З новітніми досягненнями європейської переробної галузі студенти знайомляться під час проходження практики на підприємствах Польщі і Німеччини.

Учасники художньої самодіяльності подарували гостям музичні вітання.

По завершенні заходу абітурієнти зареєструвалися на підготовчих курсах, поспілкувалися із завідувачами відділеннями і відвідали настановчі заняття гна підготовчих курсах.

Шановні випускники 9-х, 11-х класів, чекаємо Вас у Путивльському коледжі Сумського НАУ!

 

Переглядів: 347 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 377
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0