Головна » 2018 » Грудень » 20 » ТРЕНІНГИ ЩОДО СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ СТУДЕНТІВ
13:32
ТРЕНІНГИ ЩОДО СПРИЯННЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ СТУДЕНТІВ

З метою проведення профорієнтаційної роботи серед студентів випускних груп Путивльського коледж СНАУ, надання допомоги та порад щодо працевлаштування, у листопаді-грудні фахівцем Бутовою О.О. було проведено практичні тренінги на тему: «Джерела пошуку роботи», «Підготовка та правильне написання резюме».

Мета проведення тренінгів – підвищити шанси студентів на працевлаштування. Окрім інформації про ефективні методи пошуку роботи, правила складання резюме, студенти мали можливість попрацювати з онлайн ресурсом Neuvoo.com.ua, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці.

Можна відмітити, що Neuvoo- це не черговий сайт з базою вакансій, а на відміну від всіх інших, він індексує і збирає на одному порталі 100% вакансій країни і надає до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу.

Сервіс працює в 42 країнах світу. В Україні налічує понад 500 000 вакансій і ця цифра з кожним днем зростає. Neuvoo.com.ua збирає всі пропозиції від роботодавців, які доступні в інтернеті, тому він схожий на Google, але для вакансій.

Студенти жваво шукали вакансії за допомогою онлайн ресурсу Neuvoo.com.ua, а також працювали у розділі «Працевлаштування» на сайті Путивльського коледжу СНАУ.

            Із зацікавленістю пройшли тренінги щодо підготовки та правильного складання свого першого резюме – одного з основних складових у процесі пошуку роботи. По ньому роботодавець складає перше враження про претендента, тому питання того, як написати резюме, - одне з найважливіших для будь-якого кандидата.  

Сподіваємося, що такі заходи будуть у нагоді нашим випускникам при пошуку роботи у майбутньому.

Бутова О.О.,

фахівець профорієнтації

 

Переглядів: 121 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 388
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0