Головна » 2018 » Листопад » 14 » Тиждень технологічних дисциплін
10:40
Тиждень технологічних дисциплін

     Розпочався тиждень з конкурсу стіннівок на тему «Вітаємо з Днем працівників харчової промисловості!». Кожна група представила свою стіннівку з привітаннями, кулінарними рецептами та фотографіями із життя групи. За креативний підхід в оформленні портфоліо групи відзначили 18 групу (староста Марченко Н., куратор Ребрик З.В.).

     У«День здоров’я» на відділенні були проведені спортивні змагання.  У запеклій боротьбі перемогу отримала команда 28-Б групи (староста Ребрик К., куратор Яроцька О.В.).

     На виставці, організованою викладачем спеціальних дисциплін Супруном А.В. та студентами 28-А групи (староста Висоцька Т., куратор Супрун А.В.) були представлені творчі роботи студентів 2-3 курсів технологічного відділення, креативні вироби з плодоовочевої продукції.

     Представники Сумського НАУ майстер – клас «Карамелізовані  фрукти».

     Викладачем Сутуліною В.Ю. проведена вікторина з неорганічної хімії серед студентів 28-А,Б груп. Найбільшу кількість балів отримали Компанець Микита і Киркач Аліна  (28-А група, куратор Супрун А.В.).

     Підсумки з практичного навчання на технологічному відділенні підвели на конференції, яку провів майстер виробничого навчання Тельонков О.Є. Представники від кожної бази практики виступили з доповідями і мультимедійними презентаціями.

     А також відбулись і змагання з футболу  між командою студентів технологічного відділення і викладачами коледжу. В запеклій боротьбі перемогу отримала команда студентів технологічного відділення.

     На підведенні підсумків тижня технологічних дисциплін переможці були нагороджені грамотами і солодкими подарунками.

Харламова О.О., завідувач технологічним відділенням

Переглядів: 103 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 385
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0