Головна » 2017 » Листопад » 20 » Тиждень студентського самоврядування
07:39
Тиждень студентського самоврядування

Тиждень студентського самоврядування був насичений різними цікавими заходами.

У конкурсі  студентських фоторобіт «Я люблю…» перемогу здобули: 35-Б група (куратор Бондаренко П.Г.,староста Муковоз В.) за креативний підхід;  найбільш творчими були студенти 14,19 групи (куратор Коцюба О.В.,староста Сайченко С.) та  26 група (куратор Пилипенко С.П., староста Володська А.), а найбільш змістовною та естетичною визнана фотографія 28-А групи ( куратор Фатєєв А.І.,староста Чернявська А. ).

А біля добрих і позитивних плакатів, які представили студенти 2-3-х курсів викладачі тепер мають змогу знімати стрес і заряджатись позитивом!

Студенти випускних груп підготували цікаву і змістовну розважальну програму для всього колективу коледжу «А наостанок я скажу…» і навіть залучили до участі кураторів груп!

Директор коледжу  Тельонков О.Є привітав усіх студентів (і нинішніх, і колишніх) з Днем  студента та нагородив  грамотами за успішне навчання і активну участь у громадській роботі та роботі в органах студентського самоврядування  голів самоврядування відділень, а саме: Дворник К.(економіко-правове відділення), Горбовцову В.(технологічне відділення), Смирнова М.(відділення ветеринарної медицини) та Ніколенко А., голову профспілки, а також старост випускних груп:  Мірошнікову В.(46 гр.), Отюську В.(34-39 гр.), Приходько А.( 45-Агр.), Гончаренко Яну (48-А гр.), Мартищенко Н. (48-Б гр..)

Лунали теплі слова на адресу викладачів, добрі побажання своїм одногрупникам та студентам молодших курсів;  ліричні пісні і дотепний гумор вдало поєднувались у виступах студентів і налаштовували всіх на позитив.

Наступний день був загальноколеджанський день студентського самоврядування, де ми мали змогу спробувати себе у ролі адміністрації, викладачів, кураторів груп. Так, обов’язки директора виконував Смирнов М., заступника директора з навчальної роботи – Ніколенко А., з виховної роботи – Дворник К., з АГР – Чернівська А.; у ролі завідувачів відділеннями спробували себе Муковоз В., Мартищенко Н., Валова К.; завідувачем гуртожитку був Толмачов Є. День пройшов цікаво і результативно, а ми набули певного досвіду і відчули наскільки відповідальною і кропіткою є робота на керівних посадах.

Побажаю всім нашим студентам міцних знань і цікавого студентського дозвілля!

Дворник Катерина, голова ради самоврядування економіко правового відділення.

Переглядів: 424 |
Фотогалерея
Вісник коледжу
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 377
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0