Головна » 2016 » Жовтень » 21 » Тиждень права
11:10
Тиждень права

Протягом тижня у закладі  проходили різноманітні конкурси, ігри інформаційного, освітнього та виховного характеру на правову тематику. А напередодні Дня юриста завідувач Кириленко О. М. та  студенти-активісти   відділення правознавства взяли участь у засідання круглого столу, що проходив у Путивльській РДА за участю заступників голови райдержадміністрації та юристів району.

Розпочався тиждень виставкою студентських стіннівок на правову тематику та демонстрацією відеороликів з роз’ясненнями правових ситуацій. Логічним продовженням стала інтелектуальна гра: «Брейн-ринг» для студентів-першокурсників, яку провів викладач права Пилипенко С.П. Найкращим ерудитом став студент 1-го курсу відділення ветеринарної медицини  Кондрацький Микита.

Викладач Подольська О. С. разом зі студентами 3 курсу відділення правознавства  підготували  та провели наукову конференцію на тему: «Працевлаштування громадян України за кордоном».

 На базі коледжу відбулася зустріч завідувача економіко-правового відділення Кириленко О.М з учнями ЗОШ №2, в ході якої школярі були ознайомлені з видами адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх.

Для учнів шкіл м. Путивля та студентів першого року навчання була проведена  гра «Поле чудес».Переможцем супер -гри став студент-першокурсник  юридичного відділення Сисенко Владислав.

Більше дізнатися про професію юриста, майбутнє працевлаштування – мета зустрічей студентів коледжу із фахівцями та практиками юриспруденції. Учасники благодійної організації «Право» в формі ділової  підготували блок запитань-відповідей правового характеру. На цей захід були запрошені фахівці права, а саме: провідний юрисконсульт Путивльського центру зайнятості Бакаєв І.М., в.о. завідувача Путивльського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Сумській області Трубчанінова Я.І. та державний реєстратор відділу з організації надання адміністративних послуг апарату райдержадміністрації Сущенко Я.Л.

 «Під пильним поглядом Феміди» - під такою назвою пройшла традиційна гра-вікторина з третьокурсниками відділення правознавства, підготовлена бібліотекарями  коледжу.

Найкращим гравцем одностайно був названий Скоробагатських Сергій.

На базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Г.Я. Базими  в 9-А класі було проведено відкритий бінарний урок з правознавства, підготовлений вчителем історії та правознавства Хилько О.В. та завідувачем економіко-правового відділення коледжу Кириленко О.М., а студентки Дворник Катерина та Мірошникова Вікторія  провели тестування учнів.

Слід відмітити, що тиждень правових знань був надзвичайно пізнавальним, змістовним, динамічним.

 

      Завідувач відділення правознавства                                 О.М. Кириленко

Переглядів: 711 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0