Головна » 2018 » Вересень » 28 » Свято книги. Свято бібліотеки
12:47
Свято книги. Свято бібліотеки

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у затишній святковій читальній залі зібрались студенти третього курсу відділення ветеринарної медицини(куратор Сахнова Світлана Миколаївна), щоб поринути у світ її величності «Книги» і відзначити кращих читачів бібліотеки Путивльського коледжу СНАУ.

Так, є багато дива на землі, створених природою і зроблених людиною. Та чи не найбільше диво з див – книга. У ній весь неосяжний світ. «Якщо не маєш розумного сусіда – веди бесіду з книгою». Так кажуть у народі. Народ здавна відносився з великою пошаною до книги – джерела мудрості й духовної спадщини поколінь.

Студенти Васильєва Ірина, Маленко Віталій, Олексенко Микола, Пулько Катерина, Росихіна Ангеліна, Смолянінова Наталія разом з бібліотекарем Наталією Пилипенко підготували невеличкий історичний екскурс , поділилися своїми враженнями від прочитаних книг.

Бібліотекар  провела вікторину «Що я знаю про книгу» . У читальній залі була створена прекрасна фотозона «Я люблю читати», де кожен бажаючий зміг сфотографуватись.

Традиційно, саме в цей день ми відзначаємо і кращих читачів коледжу. Цього року ми визначили начитаних, найактивніших читачів:  за аналізом читацьких формулярів, за активну допомогу бібліотеці і ввічливе, доброзичливе ставлення до оточення .

Ними стали:  Комова Анастасія, Пилипенко Інна та Тулаєв Денис.

Вітаємо переможців і бажаємо їм завжди бути впевненими у собі , досягати успіхів і йти до своєї мети! А книги будуть найкращими помічниками.

Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек! Адже це свято не тільки бібліотекарів, а і всіх хто любить її величність «Книгу»!

Переглядів: 114 |
Фотогалерея
Бібліотека
Спортклуб Олімп

Посилання на сайт
Президент України
Верховна Рада України

НМЦ Агроосвіта

Сумський НАУ
Наше опитування
Чому Ви обрали для навчання наш коледж?
Всього відповідей: 363
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0